Перейти на мобільну версію сайту


07.09.2018

РОБОЧИЙ ТИЖДЕНЬ НА ОКРУЗІ

МельниченкоПочаток осені завжди був і залишається насиченим різними подіями. Тиждень розпочався з відвідин народним депутатом України Володимиром Мельниченком та керівництвом Кам'янець-Подільського району Центральної районної лікарні, в яку було придбано сучасний апарат для УЗД експертного класу за кошти обласного бюджету. Цей апарат дасть можливість здійснювати якісне обстеження пацієнтів та виявляти захворювання на ранніх стадіях. Це стало гарною новиною і для нашого району, і для Віньковецького, Дунаєвецького, Новоушицького та Чемеровецького районів, що також входять до Кам’янець-Подільського госпітального округу. Також відвідали дитяче відділення, де вже завершився ремонт маніпуляційної, та оглянули початок робіт у майбутньому відділенні невідкладної допомоги.

Володимир Володимирович привітав із професійним святом підприємців, яке відзначають у першу неділю вересня. Підприємці – це люди, які не лише розпочали власну справу, але й створюють нові робочі місця, постачають на ринок товари і послуги, беруть участь у благодійних акціях, наповнюють бюджети всіх рівнів. Підприємництво є вагомою складовою економіки міста, регіону і всієї країни, та спрямоване на розвиток різних сфер. 

Чудовою новиною стало відкриття інклюзивно-ресурсного центру для дітей з особливими освітніми потребами на базі Довжоцького НВК. Діти, які будуть відвідувати цей центр, матимуть змогу відчути високу якість освітніх та корекційних послуг й отримуватимуть тільки користь.

Також Володимир Мельниченко відвідав урочистості з нагоди 17-ої річниці з Дня заснування Кам'янець-Подільського Центру розмінування, який відбувся у міському Будинку культури. Народний депутат привітав військовослужбовців і висловив слова глибокої поваги та вдячності за їхню мужність і патріотизм. 

Початок осені традиційно асоціюється із святкуванням Дня Знань, до якого вже традиційно долучився Володимир Володимирович. Народний депутат привітав всіх учнів, студентів та викладачів зі святом та відвідав посвяту першокурсників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка в студенти. Також у нашому місті відкрито ще один заклад для дітей з особливими освітніми потребами, які зможуть отримати психолого-педагогічний супровід, корекційно-розвиткові послуги, послуги з реабілітації і лікувальної фізкультури та сприятимуть їх соціальній адаптації.

Третє вересня для жителів с.Струга Новоушицького району було подвійним святом – відзначення Дня знань та відкриття нового корпусу дошкільного навчального закладу. Володимир Мельниченко також відвідав обласну філармонію, де звітував за 100 днів роботи голова ОДА Вадим Лозовий.

Володимир Володимирович постійно піклується та підтримує розвиток освіти в окрузі, окрім того залишається небайдужим до культурного розвитку учнів та розуміє важливість шкільного виховання. Свідченням того є те, що 28 серпня народний депутат відвідав Ходоровецьку ЗОШ I-III ст. та пообіцяв музичні інструменти учням. А наступного дня ВІА «Smile» проводив репетицію на нових гітарах.

Прес-служба народного депутата України Володимира Мельниченка.


Теги: Володимир Мельниченко, робота на окрузі

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.