Перейти на мобільну версію сайту


11.11.2016

РІК, ЯК ТРИМАЄ УДАР

Минає рік, як головою районної ради більшістю голосів депутатів шляхом таємного голосування обрано Бориса Беца. За цей час пристрасті навколо його персони не стихають. Не було жодного млявого пленарні засідання ради, не обходилося без інтриг, гучних скандалів та підкилимних ігор. Попри все, новоспечений голова тримає удар, сподівається на конструктив та має команду однодумців, хоч, як зізнається, ноша його важка, а подекуди й некомфортна. За рік роботи багато зроблено, ще більше переосмислено. Саме про останнє поговорили з Борисом Борисовичем через рік після призначення.

бец1. Рік на посаді голови райради оцінюю на тверду трійку. У силу різних причин не вдалося консолідувати зусилля всіх депутатів ради. Маю сильну й амбіційну опозицію з чотирьох осіб, які є лідерами різних політичних сил. Упродовж року в які лишень структури на мене не писали скарги та наклепи, звинувачували в усіх можливих гріхах, але я не бачу в жодному з діалогів чи монологів окремих депутатів конструктиву чи, як вони звинувачують, що їхні пропозиції не враховують. На всі запити надається вчасна відповідь, команда ради працює злагоджено.

2. На 95% задоволений, як сформований апарат районної ради. Такий рівень забезпечення кадровим потенціалом бажав би кожному керівникові. Дев’ятеро осіб з райради, в тому числі і я, продовжуємо навчання в одному з кращих університетів країни за спеціалізацією «Державне управління». Усі працівники апарату ради вміють працювати на відмінно, у цих людей велике майбутнє, кожен із них знає свою справу та може бути потенційним керівником. Із такими людьми надзвичайно комфортно працювати.

3. Політичне життя ніколи не було легким і не обходилося без скандалів. Були зриви сесій попередніх каденцій голів ради, пам’ятаємо, з якими потугами мінялися голови минулого скликання, історія Кам’янеччини має сторінку ворожнечі між радою та адміністрацією. Сьогодні районна рада тісно співпрацює з виконавчою гілкою влади - райдержадміністрацією, відчуваємо підтримку народного депутата Володимира Мельниченка, який докладає зусиль, аби програми, необхідні для соціально-економічного розвитку району, мали фінансування з Держбюджету.

4. Дивує, що окремі депутати районної ради не можуть похвалитися знанням законодавства, зокрема законів «Про місцеве самоврядування» та «Про статус депутатів місцевих рад», і не хочуть зрозуміти, що виконавчий апарат ради не є прислугою депутатів. Є відповідальність виконавчого апарату, а є рішення сесії, як колегіального органу, і коли народні обранці скасовують через суд сесійне рішення, то це не персональна помста Бецу, а доказ нікчемності депутатів, які скасовують те, за що самі ж і голосували.

5. Сьогодні є тісна співпраця з сільськими головами, очільниками трьох об’єднаних громад. Маємо порозуміння з промисловими підприємствами району. Потужно працює агросектор Кам’янеччини, на плечах якого тримається левова частка наповнення районної та сільських скарбниць. Є перспективи розвитку медицини, освіти, культури. Ділимося досвідом з об’єднаними громадами, приємно, що там працюють досвідчені спеціалісти, колишні працівники апарату ради та адміністрації.

6. За крісло не тримаюся, є багато достойних людей, кожен депутат райради може стати у керма. Посада голови районної ради адміністративна. Проробивши довгий час у виконавчій гілці влади, де все або чорне, або біле, важко було перелаштуватися на законотворчість, де все різнокольорове, треба складати пазли, збирати докупи всі проблеми, з яких необхідно вийти з позитивним результатом. Роботи не цураюся, багато документів роблю сам. Через недовіру окремих колег дую на холодне, але якщо документ з’являється за моїм підписом, то будьте впевнені, що над ним детально попрацювали.

7. Переживаю за долю об’єднаних громад: зрозуміло, що сильні виживуть, а от слабким потрібна допомога. Є всі передумови до того, що добровільне об’єднання закінчиться в 2017 році. Хто не встигне - у примусовому порядку. Децентралізація - важливий крок, але при цьому не варто забувати про розвиток територій, економічну перспективу. Громада має жити в комфортних умовах, а щоб вони були, про це повинен дбати кожен.

Теги: районна рада, Борис Бец

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.