Перейти на мобільну версію сайту


27.07.2018

РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ 8 СЕСІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

мельничНаприкінці липня депутати закрили восьму сесію Верховної Ради. Тепер народні обранці зберуться вже у вересні. Впродовж останньої сесії Верховної Ради було прийнято 88 законів у цілому, 49 законопроектів у першому читанні та 37 постанов. Ці рішення були з різних сфер. Важливим для життєдіяльності держави є прийняття законів «Про національну безпеку», «Про Вищий антикорупційний суд», «Про дипломатичну службу», зміни до Закону «Про судоустрій та статус суддів». Також народні обранці підтримали низку законів щодо реформування парламенту, зокрема в контексті роботи комітетів. Мова йде про закони щодо оптимізації роботи комітетів та зміни в розподілі керівних посад.

Громадський рух «ОПОРА» провів аналіз діяльності восьмої сесії. За їхніми даними, основна частина прийнятих законопроектів стосується галузевого розвитку, далі – економічної політики, міжнародних угод, правової політики, безпеки і оборони, соціальної політики, державного будівництва та гуманітарної політики. Також експерти перевірили присутність депутатів на пленарних засіданнях та під час роботи комітетів. Приємно відмітити, що, згідно з даними письмової реєстрації депутатів, у Володимира Володимировича 100% показник відвідуваності. Під час даної сесії нардеп голосував як за, так і проти деяких законопроектів. Позаяк деякі депутати-мажоритарники ні разу не наважилися проголосувати проти. Така сумлінність Володимира Мельниченка не стала дивиною, адже він і на попередніх сесіях так саме відвідував засідання, подавав законопроекти, депутатські звернення, працював на окрузі, давав коментарі в пресу та приймав звернення. 

«Сесія працювала плідно. Першочерговими завданнями були антикорупційні закони та питання безпеки. Люди хочуть бачити реальну боротьбу з корупцією, а ми робимо все для того, щоб ця боротьба була ефективною. Також я вважаю, що є важливим закон про нацбезпеку, який став ще одним кроком до гарантування безпеки в цьому неспокійному світі. І будемо надалі плідно працювати, приймати законопроекти на користь українського народу. Можна багато говорити про досягнення з екранів телевізорів, з високих трибун, але тільки тоді, коли простий українець скаже, що жити стало краще, що і в гаманці, і в холодильнику стало більше, що він живе в правовій державі, і це завдяки Верховній Раді України, тільки тоді можна сказати, що влада повноцінно виконує свої функції та обов'язки на користь кожного українця», – прокоментував народний депутат України Володимир Мельниченко.

Прес-служба народного депутата України.


Теги: Володимир Мельниченко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.