Перейти на мобільну версію сайту


12.07.2019

РЕЙТИНГ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ СТРІМКО ЗРОСТАЄ

аграрнаАграрна партія має великі шанси потрапити до Верховної ради. Про це свідчать результати опитування, проведеного Українським інститутом вивчення громадської думки з 1 по 7 липня.

Якщо наприкінці червня соціологи давали політсилі 0,9% голосів виборців, то за три тижні рейтинг Аграрної партії зріс майже втричі. Сьогодні на дострокових парламентських виборах Аграрну партію готові підтримати 3,1% виборців.

Аграрну партію, яка вже кілька років поспіль займає лідерські позиції на місцевих виборах та має велику електоральну підтримку у сільській місцевості, вважають небезпечним конкурентом для нинішніх фаворитів парламентських перегонів.

Стрімке зростання рейтингу Аграрної партії вказує на те, що політична сила впевнено подолає прохідний бар’єр і пройде до Верховної Ради.

Серед кандидатів, які мають шанс потрапити до парламенту, є і представники Кам'янеччини та сусідньої Чемеровеччини. Зокрема, це Ігор Гай, директор ПП «Калинський ключ», член Всеукраїнської аграрної ради, голова асоціації «Сільськогосподарські товаровиробники Поділля», депутат районної ради кількох скликань та Олег Скринчук, директор ПП «Україна – Агро – 2С», депутат двох скликань Чемеровецької райради та нині депутат Хмельницької обласної ради.
Ми запитали обох аграріїв, чому, з чим і навіщо вони йдуть до Верховної ради?

Ігор Гай балотується до парламенту по партійних списках, його прізвища ви не знайдете серед 15 кандидатів мажоритарників по 193-му виборчому округу. Тож, якщо ви хочете підтримати Ігоря Віталійовича, варто голосувати за Аграрну партію України – №20 у виборчому бюлетені серед інших партій.

- Ті, хто наповнюють Аграрну партію сьогодні, – коментує Ігор Гай, – наповнюють місцеві бюджети. Це сумлінні платники податків, меценати, благодійники, багато з яких я знаю особисто. Це люди слова, які по-справжньому вболівають за долю рідного краю, переймаються проблемами і бідами людей. Більшість з них є депутатами місцевих рад, тож добре знають проблеми суспільства і розуміють, як їх вирішити. А щоб це зробити, потрібні відповідні закони. Саме законотворчою діяльністю має займатися народний депутат.

Йду у Верховну Раду України по списку Аграрної партії, аби повернути життя в села. Погодьтеся, всі хочуть жити в екологічно чистих районах, споживати таку ж їжу. Хто би що не говорив, але сьогодні саме аграрії є тими форпостами, які утримують життєдіяльність сіл і селищ, містечок і навіть великих міст. Бо хто ж годує людей, як не земля, на якій росте хліб і до хліба?

Ми знаємо основні проблеми на селі, й не тільки знаємо, а й успішно їх вирішуємо на локальному рівні. Не буду казати за себе, скажу за колег, вклад яких у розвиток села суттєвий. У Кам'янець-Подільському районі це, до прикладу, Олександр Гіндзеровський, завдяки якому в селі Крушанівка з'явився спортивний майданчик. До слова, практично всі аграрії району підтримують розвиток спорту, зокрема футболу, фінансують команди, виїзди на чемпіонати, купують форму та інше. Школи, дитячі садки, медпункти, клуби і бібліотеки також не обходяться без нашої підтримки. Ремонтуємо, купуємо обладнання, допомагаємо в проведенні різних заходів. Не кажучи вже про те, що на сьогодні аграрії є чи не найбільшими платниками податків у громадах, а це тисячі й мільйони гривень, які поповнюють сільські та районний бюджети. Ми забезпечуємо громаду робочими місцями, податки від яких, знову ж таки, йдуть до місцевої скарбниці.

Сьогодні у Верховній Раді обов'язково мають бути представники аграрної галузі, але не ті, хто захищає інтереси агрохолдингів та олігархів й нічого спільного з розвитком села не має. Мають бути ті, хто на власній шкірі знає проблеми дрібних і середніх фермерів, хто йде в поле, кермує комбайном, вирощує сад, худобу, птицю. Такі ж, як і ви, прості люди, які хочуть реальних змін, а не законів на догоду політичній еліті (як це було, наприклад, з олійними правками. Для аграріїв скасували ПДВ на олійні культури нібито для підтримки переробників. У результаті малий та середній бізнес втратив ПДВ, яке він використовував на розвиток підприємства, а ціна на олію не зменшилася, навпаки здорожчала). Досить грабувати країну, час її розвивати з тими людьми, які знають, як це робити, мають досвід та авторитет.

Мажоритарник Олег Скринчук, який балотується по сусідньому 192-му виборчому округу, у своїй передвиборній програмі також наголошує на нинішніх безгосподарності та грабіжництві, яким потрібно покласти край.

– Для мене почуття відповідальності за країну є основою внутрішньої самоорганізації людини, – наголошує Олег Леонідович. – Сьогодні вкрай важливо повернути всім українцям впевненість у майбутньому. Я йду до Верховної Ради України від імені Аграрної партії України, бо Аграрна партія – це об'єднання професіоналів і патріотів України. Для мене союзниками є усі, хто заробляє чесною працею, живе та працює на своїй землі, хто цінує свою країну – Україну. І таких, повірте, багато серед нас. Кам'янеччині та Чемеровеччині може пощастити мати в парламенті не одного, а одразу двох депутатів – і мажоритарника, і по партійних списках. А це вдвічі більше підтримки та розвитку нашого регіону, який в майбутньому має всі шанси стати єдиним районом. Підтримайте нас 21 липня і ми разом переможемо заради кращого майбутнього нас та наших дітей!

Теги: аграрна партія до ВРУ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.