Перейти на мобільну версію сайту


15.11.2019

РЕМОНТ «ТЕЩИНОГО ЯЗИКА» ЗАВЕРШЕНО

МельничДнями завершено капітальний ремонт дороги державного значення Н-03 «Житомир-Чернівці» у селі Гуменці (269-275 км), відомої як «тещин язик». Останнім третім етапом було облаштування роздільної смуги.

Для мене ремонт цієї ділянки дороги як і об’їзної було одним із найважливіших завдань. Адже з цим питанням до мене як до народного депутата не один рік зверталося багато людей. З 302 млн 481 тис. грн, які було виділено на ремонт доріг Хмельниччини в цілому, 186 млн грн вдалося залучити на ремонт саме «тещиного язика». Це гарний результат співпраці усіх гілок влади. 

Дорога H-03 «Житомир-Чернівці» не ремонтувалась упродовж 40 років та постійно забирала життя людей. Завдяки залученню коштів з державного бюджету на капітальний ремонт вдалось відремонтувати 5,5 км; провести розширення дороги до 16 м; було укладено 2 шари асфальтобетонного покриття, встановлено бар’єрне відгородження типу «Нью Джерсі»; облаштовано тротуари та перильне огородження. Також тут зроблено належне освітлення, острівці безпеки, дорожні кишені для аварійних зупинок та сучасні системи відведення для уникнення аварій. Саме тому за рік ремонту на цій ділянці не сталося жодної смертельної ДТП.

Підрядна організація ТзОВ «Енергетично-дорожнє будівництво», яка виграла свого часу тендер, ефективно, в три зміни, працювала в цьому напрямку, випереджуючи графік. Якість виконання роботи відповідає всім європейським нормам. Від себе особисто і від членів команди, з якою я продовжую працювати, обіцяю, що і надалі якісне обслуговування транспортного сполучення в регіоні залишиться одним із пріоритетних напрямків роботи.

Працюємо далі і багато гарних справ зробимо разом!

Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО,
депутат Верховної Ради VII-VIII скликань,
голова ГО «Ми – кам’янчани».

Теги: Володимир Мельниченко, ремонт "Тещиного язика" закінчено

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.