Перейти на мобільну версію сайту


05.07.2019

РЕМОНТ ДОРІГ ЗАВЖДИ В ПРІОРИТЕТІ

Мельнич-1Дорога «H-03 Житомир-Чернівці» не ремонтувалась упродовж 40 років та постійно забирала життя людей. Завдяки залученню коштів з державного бюджету на капітальний ремонт вдалось відремонтувати 5,5 км; розширити дорогу; встановити бар’єрне відгородження типу «Нью Джерсі». 

На цю ділянку дороги за постійної ініціативи Володимира Мельниченка в рамках реалізації бюджетної програми «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення» виділено 186 млн грн, враховуючи, що на всю Хмельницьку область для ремонту доріг виділили у 2018 році 302 млн 481 тис грн, тобто більша частина була направлена саме на «Тещин язик».

Варто відмітити, що за рік ремонту на цій ділянці не сталось жодної смертельної ДТП. Слід зауважити, що працівники ТзОВ «Енергетично-дорожнє будівництво», які виграли в свій час тендер, ефективно, в три зміни працювали в цьому напрямку, випереджуючи графік. Якість виконання роботи відповідає всім європейським нормам. Адже якісне обслуговування транспортного сполучення в регіоні є одним із пріоритетних напрямків роботи народного депутата Володимира Мельниченка. Народному обранцю в свій час вдалося віднайти необхідну суму коштів, аби питання «Тещиного язика» назавжди закрити. 

Ще одним проблемним моментом є будівництво та облаштування об’їзної дороги. Неодноразово це питання піднімалося під час засідання постійних комісій Верховної Ради і є на постійному контролі народного депутата. При тому, що при формуванні державного бюджету на 2019 рік, фінансування цієї ділянки робіт не ввійшло, власними зусиллями все ж таки вдалося розпочати тут ремонтні роботи і хоча б частково закрити це питання.

Не залишається поза увагою розвиток інфраструктури і в межах міста. Аби кам’янчани мали можливість отримувати якісний спектр транспортних послуг, за підтримки Володимира Мельниченка придбано два нових автобуси марки «Volvo» та «Mersedes». За кілька днів вони курсуватимуть міськими маршрутами. 

Працюймо і багато гарних справ маємо зробити разом!

Прес-служба народного депутата України Володимира Мельниченка.


Теги: Володимир Мельниченко, ремонт доріг

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.