Перейти на мобільну версію сайту


01.09.2020

РЕАГУЄМО НА ЗВЕРНЕННЯ. НАМАГАЄМОСЯ ДОПОМАГАТИ

222.jpgНапередодні свят мав дві робочих зустрічі з жителями вул. Шмідта та Смотрицької. Серед багатьох проблемних доріг перша вже багато років потребувала ремонту. Неодноразово до мене з цього питання зверталися люди щодо допомоги або сприяння у виділенні на це коштів. Для цього вони зібрали чимало підписів. Адже комунальна вулиця Шмідта є проблемною не лише для водіїв, але й пішоходів. А в період, коли йдуть дощі, сюди навіть служби таксі не хочуть виїздити. Щоб дістатися звідси, люди вимушені пішки переходити на іншу вулицю.

Свого часу, звертався до депутатів міської ради з клопотанням про виділення коштів на ремонт проїзжої частини цієї вулиці. 

Було заплановано відремонтувати ту ділянку дороги, яка була у найгіршому стані. На це було передбачено 400 тис. грн. На сьогодні за ці кошти було зроблено проєктно-кошторисну документацію та частину дороги. Проте ремонту потребує вся вулиця. На зустрічі звернувся до міського голови та депутатів міської ради з проханням не бути байдужими і віднайти можливість виділити додатково 250 тис.грн на завершення ремонтних робіт. Питання виділення цих коштів буде розглядатись на вересневій сесії. Погодився не припиняти ремонтні роботи і підрядник, тому що залишати іншу частину дороги невідремонтованою вважаю нераціонально. Особисто, в межах своїх можливостей, також долучуся до вирішення цієї проблеми.

Ще одна вулиця Смотрицька, яка знаходиться в Старому місті теж потребує ремонту. Щоб зробити її належним чином також звертався до міської влади. Було вирішено використати для цього демонтовану бруківку, яку забрали з об’їзної дороги. Дорогу робити вже розпочали. На це буде витрачено 500 тис.грн.

Вважаю, що в Старому місті потрібно робити дороги лише з такого покриття або з каменю, тому що це, насамперед, візитівка нашого міста. До того ж це значно вирішує питання водовідведення. А це для цієї частини нашого міста дуже важливо. 
Дуже хочу, щоб місто і надалі розвивалося і для цього буду робити все можливе. Працюємо і ще багато гарних справ зробимо разом!
Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО, 
народний депутат VII-VIIIскликання, 
голова ГО «Ми – кам’янчани».


Теги: Володимир Мельниченко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.