Перейти на мобільну версію сайту


21.10.2016

ПРИВОРОТСЬКА БУДЕ З ГЕНПЛАНОМ

Питання обговорення, розробки та затвердження генеральних планів сільських рад на сьогодні є однією з найбільш обговорюваних тем. Раніше воно не мало такої актуальності, але, у зв’язку з проведенням децентралізації, сільські голови та депутати вишукують можливості виділення з місцевого бюджету коштів на ці потреби.

18 жовтня питання розробка Генплану та виділення на це коштів розглядали на 9-ій (позачергової) сесії VII скликання Приворотської сільської ради. За словами сільського голови Лариси Вусатої, за ініціативи депутатського корпусу рішенням сесії сільської ради виділено 159 тис. 400 грн.

Лариса Миколаївна повідомила, що вони за один раз проведуть геодезію всіх чотирьох населених пунктів, що входять до складу сільської ради - Привороття, Адамівка, Добровілля та Кізя. Також з сільського бюджету було виділено кошти на пільгове перевезення в сумі 10 тис. грн. А от учасники АТО, які зверталися за наданням разової матеріальної допомоги, отримають по 1500 грн. Спрацював депутатський корпус і щодо придбання морозильної камери в ДНЗ «Берізка», на ці потреби будуть спрямовані кошти у сумі 5 тис. грн. Пільги на харчування отримають діти з багатодітних родин. 


Теги: сесія сільських рад, с.Привороття

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.