Перейти на мобільну версію сайту


27.04.2018

ПРОТИ ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО РОКАМИ ВЕЛАСЬ ПРОПЛАЧЕНА КАМПАНІЯ З ДИСКРЕДИТАЦІЇ

юляКолишній політтехнолог Партії регіонів Пол Манафорт на замовлення правлячого режиму в Україні роками проводив цілеспрямовану кампанію з дискредитації лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко. Це доводять матеріали скандальної справи Манафорта у Федеральному суді США, які нещодавно оприлюднила одна з найавторитетніших британських газет The Guardian.

Багатомільйонний лобістський проект працював на тотальне знищення ключового опонента олігархічного режиму України – Юлії Тимошенко. Створення її вкрай негативного образу – в Україні і світі – коштувало Партії регіонів 75 млн дол. (2,25 млрд грн). Щоб скомпрометувати лідера «Батьківщини», команда Манафорта вдавалася до найцинічніших методів: сфабриковані дані, відеоролики зі штучними ярликами «корупціонера» чи «газової принцеси». Прізвище Юлії Тимошенко мало з’являтися у словосполученнях зі словом «концтабір», щоб створити враження, що вона спонукає до створення концтаборів у країні. Ці повідомлення масово поширювались армією ботів та тролів у соцмережах.

Один з таємних проектів, опублікованих британською газетою, описував запуск сайту, де б зранку до вечора поливали брудом Юлію Тимошенко, і створення «фейкового» аналітичного центру для забезпечення відповідними «експертними» статтями. Ці матеріали згодом публікували за гроші у провідних газетах світу, а далі масово розповсюджували в українських ЗМІ.

У одному зі звітів американських лобістів перед урядом Януковича, надрукованому The Guardian, вказано, що тільки за період з січня 2011 до квітня 2012 було розміщено у закордонних та вітчизняних ЗМІ понад 2 000 матеріалів, які поливали брудом лідера «Батьківщини». При цьому вказані дуже відомі прізвища міністрів, експертів, політиків, багато хто з них досі з’являється в телеефірах, поширюючи наклепи на Тимошенко.

З іншого боку, американські експерти стверджують, що методи Манафорта у «брудній» кампанії проти Тимошенко і технології російської «гібридної війни» схожі як рідні сестри. Враховуючи, що до проекту активно залучались «фабрики» російських ботів, експерти запевняють, що Москва також була зацікавленою стороною дискредитації опонента українського режиму олігархів. Тож бруд, який роками лився на Юлію Тимошенко, виявився проплаченою брехнею.

За матеріалами РБК.


Теги: з матеріалів скандальної справи Манафорта

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.