Перейти на мобільну версію сайту


18.03.2016

ПРОСИЛИ ЖИТЛА І ВІДМОВИТИ У ВИДОВИЩАХ

У середу прийом громадян провів міський голова Михайло Сімашкевич. Серед звернень в основному були питання надання житла.

Зокрема, звернулася донька інваліда війни, сім’я якої у складі семи осіб проживає в трикімнатній квартирі. Міський голова повідомив пані, що держава вже 5 років не виділяє грошей на соціальні квартири для цієї категорії, а місто не має взагалі на це грошей. Але щойно з’являться кошти, питання буде розглянуто. Ще одна пані Тетяна із Маріуполя, багатодітна мати-одиначка, теж вимагала житло. Від пропозицій, які їй були запропоновані раніше, вона відмовилася; сільська місцевість їй теж не підходить, гостя хоче квартиру. Але в нашому місті стоїть на черзі понад 5 тисяч кам’янчан, які теж мають дітей і не мають власного житла, а винаймають його. Крім того, за словами заступника директора департаменту соціального захисту населення Віри Чеховської, жінка отримує всі виплати, які надає держава переселенцям. Нині в Маріуполі досить стабільна ситуація і до свого житла повертаються люди.

Дві бабусі прийшли поклопотати за свого онука, який один із перших був на передовій в АТО і, повернувшись із контузією, отримав земельну ділянку, яку сам собі і вибрав, але, як виявилося, на тій земельній ділянці проходить оптоволоконна лінія, і чоловік не хоче там будуватися, хоча можна. Тому міський голова дав завдання службам, щоб включили механізм повернення земельної ділянки, а йому підібрали іншу.

Ще одна цікава зустріч відбулася в Михайла Євстафіовича. До нього звернулося двоє кам’янчан: Юрій Гурін і Тетяна Ковальчук із проханням, щоб міськвиконком не надавав дозвіл Яні Козловській, власниці «Арт-студії», на проведення будь-яких загальноміських масових заходів, адже вона не виплачує гонорари людям, яких задіює. Міський голова порадив усім постраждалим звертатися до правоохоронних органів, а що стосується дозволів, то посадовці візьмуть це на контроль.

Теги: прийом міського голови, Михайло Сімашкевич

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.