Перейти на мобільну версію сайту


13.01.2017

ПРОДОВЖУЮТЬ ЗВІТУВАТИ

Звіти про діяльність за рік надали газеті «КлюЧ» депутати районної ради Василь Сукач та Світлана Лайтер.

Сукач.jpgВАСИЛЬ СУКАЧ, депутат районної ради.
В основу моєї депутатської роботи у звітному періоді було покладено вирішення питань, закладених у передвиборчій програмі, з якої я йшов до районної ради першим у списку партії Блок Петра Порошенка «Солідарність», а також надання допомоги у вирішенні питань соціально-економічного розвитку району.

Дієвою в роботі депутатів районної ради була конструктивна та виважена позиція щодо забезпечення стабільної роботи району, але, на жаль, не від усіх політичних сил. Центр вирішення протиріч було зосереджено у роботі профільних комісій, засіданнях фракцій, депутатських груп.

Депутатський корпус районної ради не завжди був одностайним у вирішенні питань, які виносилися на розгляд районною державною адміністрацією щодо виділення коштів для вирішення нагальних питань життєзабезпечення району та його територіальних громад. Разом з тим, нам вдалося зосередити свої зусилля на вирішенні невідкладних соціально-економічних проблем району, залишивши позаду всі політичні пристрасті та використання трибуни сесійної зали для піару.

З жовтня 2015 р. по листопад 2016 р. взяв участь у 14 пленарних засіданнях сесії. У районній раді є головою депутатської фракції Блок Петра Порошенка «Солідарність» та входжу в комісію з питань прогнозування, бюджету та фінансів. Протягом звітного періоду взяв участь у всіх засіданнях комісії та підтримував рішення щодо фінансування освіти, культури, медицини та інші рішення, які були важливими для соціально-економічного розвитку району.

Моє завдання - максимальне використання можливостей програм для виборців району, тому для мене було дуже важливо максимально залучити кошти державного і обласного бюджетів для вирішення питань соціально-економічного розвитку території району.

Як депутат районної ради звернувся до народного депутата Володимира Мельниченка щодо сприяння у виділенні коштів з державного бюджету на фінансування таких проектів:

1. З державного фонду регіонального розвитку на будівництво підвідного газопроводу середнього тиску до 23 населених пунктів західного регіону до сіл Суржа, Нагоряни, Лісківці, Рихта, Слобідка-Рихтівська, Вільне, Залісся Перше, Параївка, Чорнокозинці, Мілівці, Кудринці, Кізя-Кудринецьке, Завалля, Червона Діброва, Вітківці, Добровілля, Кізя, Адамівка, Нововолодимирівка, Шустівці, Ніверка, Підпилип’я, Подоляни - перша черга в сумі 4550,0 тис. грн. Також по цьому напряму використання підтримано виділення коштів на співфінансування з місцевого бюджету в сумі 1444,8 тис. грн.

2. З державного фонду на соціально-економічний розвиток району на будівництво підвідного газопроводу середнього тиску до вищевказаних 23 населених пунктів - друга черга в сумі 1707,5 тис. грн.

На капітальний ремонт Будинку культури в с.Грушка - 972,1 тис. грн.

На капітальний ремонт котельні із заміною твердопаливного котла в Жванецькій ЗОШ І-ІІІ ст. - 300 тис. грн; з місцевого бюджету - 270 тис. грн.

Пріорітетними залишаються об’єкти з водопостачання. У 2016 р. ініціював звернення до обласної ради та голови бюджетної комісії облради щодо виділення субвенції з обласного бюджету на капітальний реонт водопроводу в с.Оринин у сумі 952,8 тис. грн.

Пріоритетним напрямком моєї роботи як депутата районної ради є покращення матеріально-технічної бази та створення комфортних умов праці в галузях охорони здоров’я та освіти. Протягом звітного періоду проводилася значна робота щодо виділення коштів з місцевого бюджету:

1. Охорона здоров’я:
- проведення заходів з енергозбереження - 381,9 тис. грн (у відділеннях ЦРЛ проведено заміну 104 вікон та 18 дверей);
- придбання нового сучасного медичного обладнання - 9,6 тис. грн;
- заміна постільної білизни у відділеннях лікарні - 49,91 тис. грн;
- проведення благоустрою прилеглої території ЦРЛ - 560 тис. грн;
- реконструкція приміщення операційної ЦРЛ - 990 тис. грн;
- проведення поточного ремонту покрівлі моргу - 42,9 тис. грн;
- проведення поточного ремонту терапевтичного відділення Староушицької районної лікарні №3 - 100 тис. грн;
- проведення робіт з капітального ремонту рентгенапаратури - 89.9 тис. грн.
2. Освіта:
- придбання комп’ютерної техніки - 100 тис. грн;
- придбання комплектів шкільних парт та класних дошок - 65 тис. грн;
- сучасні котли для Жванецької ЗОШ - 570 тис. грн (з них - 300 тис. грн за сприяння В.Мельниченка);
- реконструкція котельні у Чабанівській ЗОШ - 462 тис. грн;
- капітальний ремонт даху, спортивної зали у Заліській-1 ЗОШ - 421,5 тис. грн та капітальний ремонт даху Довжоцького НВК - 250 тис. грн;
- триває добудова харчоблоку та внутрішніх туалетів у Чабанівській ЗОШ - 1471 тис. грн;
- проведена заміна 92 вікон у 10 навчальних закладах - 330 тис. грн.

Також підтримував фінансування видатків по програмах щодо соцзахисту населення та культурного розвитку району.

У 2016 р. розроблено та винесено на розгляд сесії райради Програму розвитку автомобільних доріг загального користування Кам’янець-Подільського району на 2016-2018 рр., а саме у 2016 р. провести фінансування робіт по ремонту доріг на суму 1420,0 тис. грн.

СВІТЛАНА ЛАЙТЕР, депутат районної ради.Лайтер
Це моя перша каденція як депутата районної ради. За період своєї депутатської діяльності постійно підтримую зв’язок з виборцями Кульчиєвецької сільської ради. Більша частина виборців спілкуються зі мною в телефоному режимі. Виборці звертаються до мене з різних життєвих питань, зокрема освітлення, водопостачання, оформлення різних видів документів та надання юридичних консультацій із залученням різного роду фахівців.
За півроку діяльності було подано різні депутатські запити, зокрема щодо виділення коштів на встановлення пластикових вікон (7 шт.) у приміщення Кульчиївецької ЗОШ, виділення коштів на облаштування свердловини для потреб цієї школи, придбання нового котла для школи.

За сприяння народного депутата Володимира Мельниченка, голови РДА Василя Сукача та мого депутатського запиту в приміщенні спортзалу цієї школи проводиться капітальний ремонт.

Брала участь в усіх запланованих заходах на території Кульчиєвецької сільської ради - це привітання та надання грошової допомоги ветеранам війни на 9 травня, до Дня захисту дітей, урочистостей, присвячених вшануванню учасників АТО у Фурманівці 24 серпня, у с.Кульчіївці - 14 жовтня, встановленні лавочки біля меморіалу загиблого учасника АТО Колісника Д.В. у с.Калиня.

Не залишаю поза увагою школу та дитячий садочок у с.Кульчіївці. Діти – це наше майбутнє, тож вони повинні навчатись і виховуватись у сучасних та належних умовах. Значну увагу приділяю благодійній допомозі навчальним закладам. Влітку на ремонт покрівлі було виділено єврорубероїд на загальну суму 10 тис. грн. У клас школи придбано лінолеум на 15 тис. грн.

Неодноразово впродовж моєї депутатської діяльності закуплено новорічні подарунки для дітей садочку та школи. На 1 вересня минулого року та цього року закуплено канцелярські приладдя для першокласників, школа отримала спортивний інвентар, принтер зі сканером та мишки до комп’ютерів. Відремонтовано 10 шкільних комп’ютерів зі встановленням нових материнських плат на загальну суму 6 тис. грн. На вирішення питання щодо критичного стану з водопостачанням у с.Фурманівка виділено 5 тис. грн. У приміщення клубу закуплені двері. У період моєї депутатської діяльності значну благодійну допомогу надавала церкві у с.Фурманівка, де встановлено дах, вікна та двері, а також надано будматеріали на суму 10 тис. грн на церкву в с.Кульчиївці. 


Теги: звіт депутатів

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.