Перейти на мобільну версію сайту


17.05.2019

ПРОБЛЕМИ ЛІФТІВ МАЮТЬ БУТИ ВИРІШЕНІ

мельничЗ року в рік мешканці багатоквартирних будинків потерпають від несправних ліфтів. Застаріле обладнання та зношені кабіни – це лише частина комунальної проблеми. А ліфт є небезпечною і конструктивно складною підйомно-технічною спорудою. Питання зношеності ліфтів виникло не сьогодні, а є проблемним вже котрий рік поспіль. Адже не слід забувати, що термін експлуатації ліфта становить 25 років. Потім він потребує повного відновлення, у кращому випадку взагалі заміни. І забезпечення безперебійної, надійної та безпечної роботи ліфтів є надзвичайно важливою соціальною проблемою.

Саме тому на це безпосередньо і звертає сьогодні увагу народний депутат Володимир Мельниченко під час роботи постійних комісій Верховної Ради. На жаль, місцевий бюджет Кам’янець-Подільської міської ради не може собі дозволити виділити майже 30 мільйонів гривень на утримання і ремонт ліфтів. Це є досить значна сума, а термінового ремонту потребують у місті на сьогодні 83 ліфти з 256. Володимир Володимирович гостро переймається цим питанням, тому що найбільше від несправності ліфтів потерпають у повсякденному житті люди з обмеженими можливостями, жінки з дітьми та люди похилого віку. Особливо ті, які проживає на верхніх поверхах. 

Несправності в роботі ліфтів є не лише проблемою в нашому місті. До прикладу, в м.Хмельницький нещодавно зупинили роботу 200 ліфтів. Це говорить про те, що ця проблема має загальний соціальний характер на державному рівні.

Володимир Мельниченко зазначає, що неодноразово варіанти вирішення цього питання обговорювалися з міським головою Михайлом Сімашкевичем та депутатським корпусом міської ради. Адже для того, щоб віднайти необхідну суму коштів, потрібно докласти чимало зусиль. І це потребує не одного року. За словами Володимира Володимировича, завдяки спільній і наполегливій праці буде можливість досягти необхідного результату. Володимир Мельниченко зазначає: «Я буду цю проблему поступово вирішувати. Для мене безпека і комфорт наших жителів завжди були і будуть пріоритетними. Сума 30 мільйонів велика. Для отримання цих коштів максимально докладу зусиль і можливостей. Мої колеги знають мою наполегливість у цьому плані і думаю, що за 3-4 роки нам все вдасться. Для цього я буду залучати кошти як державні, так і обласні. Тим більше, що сьогодні в Кам’янці-Подільському проходить планова перевірка ліфтів. І кількість несправних або тих, що потребують термінового ремонту, може збільшитися». 

Народний депутат докладе всіх зусиль для того, щоб забезпечити безпеку мешканців багатоквартирних будинків при користуванні ліфтами, уникнути аварій та небезпечних ситуацій у багатоповерховому житловому фонді міста та забезпечити рівні можливості мешканців щодо якісного отримання житлово-комунальних послуг. Потрібно багато гарних справ зробити разом.

Прес-служба народного депутата України Володимира Мельниченка.


Теги: Володимир Мельниченко, проблема ліфтів

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.