Перейти на мобільну версію сайту


11.10.2019

ПРОБЛЕМИ БУДЕМО ВИРІШУВАТИ СПІЛЬНО

Мельнич-1До мене, як до голови громадської організації «Ми – кам’янчани», неодноразово зверталися і звертаються громадяни міста, які стурбовані проблемою, що склалася навколо стихійною торгівлі на території міста. Всі ми розуміємо, за яку саме територію йде мова. За словами продавців, вони вимушені реалізовувати свою продукцію саме у такий спосіб, тому що не мають чітко визначених робочих місць. Я цю проблему знаю і розумію, наскільки важливою вона є на сьогодні. Обговорювалася вона не раз, шукалися шляхи її вирішення. Але наразі стихійна торгівля залишається питаням відкритим. Розумію, що вирішити її доволі непросто. Думаю, що і продавці, і ті, хто купує продукцію, яка, як то кажуть, реалізовується «стихійно», тобто в невстановлених місцях, може вважатись потенційно небезпечною. Особливо це стосується продукції тваринного походження. Але ми звикли її купувати, незважаючи на те, що вона може нести загрозу для здоров’я.

Врегулювати це питання доволі непросто, адже, не дивлячись на рейди, які проводять працівники КП «Муніципальна поліція», та штрафи, люди все одно продовжують торгувати. Аргумент один – немає робочого місця. А якщо місце і є, то виникає одразу питання цінової політики. Має бути суттєва різниця між звичайними селянами, які торгують власними вирощеними на городі овочами чи фруктами, й оптовиками, які поступово витісняють їх, аби не платити за місце на ринку. А їх зараз є більшість. 

Для того, аби спробувати зрушити це питання з місця, нещодавно навіть було створено робочу групу у складі представників поліції, муніципальної інспекції, ринків міста, Держпродспоживслужби, департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста та депутатів міської ради. На мою думку, в таку групу повинні входити також представники громадськості і самі продавці. Адже саме вони як ніхто знають думку місцевого населення, вивчаючи їхні потреби та можливості. І саме вони можуть дати реальні пропозиції щодо налаштування механізму співпраці в цій торгівельній сфері. Переконаний, що створивши належні умови для продавців, ця проблема буде вирішена. Як голова ГО «Ми – кам’янчани» докладу до цього всіх зусиль, адже добробут місцевих жителів для мене був і залишається пріоритетом.

Працюємо далі і багато гарних справ зробимо разом.

Володимир Мельниченко,
депутат Верховної Ради VII-VIII скликання,
голова ГО «Ми – кам’янчани».

Теги: Володимир Мельниченко, вирішуймо проблеми спільно

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.