Перейти на мобільну версію сайту


23.08.2019

ПРОБЛЕМА РЕМОНТУ ОБ’ЇЗНОЇ ДОРОГИ ВЖЕ ВИРІШЕНА

Мельнич-1Питання ремонту доріг як місцевого, так і державного значення завжди було, є і буде актуальним. Воно для будь-якого населеного пункту буде ключовим, незважаючи чи це потрібно зробити кілька метрів дороги, чи кілька кілометрів.

Для Кам’янеччини, як і для всієї України, в цілому такі проблеми є не поодинокими. Але вирішення таких питань може бути можливе лише у випадку, коли місцева влада всіх рівнів є на своєму місці. Коли вона працює і дбає про добробут своїх громадян. 

7 років поспіль Володимир Мельниченко намагався покращити розвиток інфраструктури свого округу. Для цього залучалися чималі кошти з державного, обласного, міського та районного бюджетів. Проводився детальний аналіз тих проблемних питань, які потребували першочергового вирішення. Спільними зусиллями з місцевою владою це вдавалося робити поступово й ефективно. На сьогодні ми маємо відремонтовану дорогу Н-03 «Житомир – Чернівці», на яку було виділено з державного бюджету 302 млн грн, також зроблено капітальний ремонт дороги Устя-Велика Слобідка, Нефедівці-Подільське, на що було виділено 33 млн грн.

Одним з найбільш наболілих питань для жителів міста був ремонт об’їзної дороги. Минулого року за кошти Держбюджету було відремонтовано частину вулиці Північної від проспекту до вулиці Привокзальної. 

На сьогодні це питання вирішено далі завдяки неодноразовим поїздкам Володимира Мельниченка та міського голови Михайла Сімашкевича до профільних міністерств. Днями на реалізацію цього проекту, а саме ремонт частини вулиці Привокзальної, вже надійшли кошти у сумі 35,6 млн грн, зроблена відповідна проектно-кошторисна документація на роботи та проведена експертиза. Також додаткові кошти надійшли на ремонт додаткової смуги на дорозі державного значення Н-03 «Житомир-Чернівці» – це 175, 4 млн грн, та на ремонт дороги місцевого значення Китайгородської ОТГ – 700 тис. грн. Загальна сума коштів, які спрямовані на розвиток інфраструктури округу на 2019 рік, становить 176 млн грн.

Володимир Мельниченко звик дотримуватися свого слова. Тож працюємо, і багато гарних справ ще зробимо разом!

Ірина ФУРМАН, прес-служба Володимира Мельниченка.

Теги: Володимир Мельниченко, проблеми обїздної

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.