Перейти на мобільну версію сайту


02.03.2018

ПРО РЕФОРМИ З ПЕРШИХ УСТ

премєрУ вівторок, 27 лютого, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч з представниками регіональних ЗМІ. Більше сотні журналістів зі всієї України з’їхалися до столиці, аби з перших вуст почути від керівника Уряду про проміжні підсумки реформ, що нині впроваджуються.

Хмельниччину на зустрічі представляли журналісти газети «КЛЮЧ» та хмельницького видання «Актуально для подолян».

Теми розмови – звіт роботи Уряду, плани на 2018 рік, розвиток регіонів.

– Для місцевих чиновників у всіх проблемах винен хтось інший. Цим «іншим» найчастіше виявляється уряд та влада у Києві, – зазначив Прем’єр-міністр. – Наголошую ще раз, це не просто право, це обов’язок людей вимагати вирішення проблем від місцевої влади. Журналісти з перших вуст можуть повідомити, де чиновники забули про закон і які рішення уряду не виконуються. Дякую, що не побоялися приїхати до Києва в лютий мороз. Ціную такі зустрічі, вони дають мені реальний зворотній зв’язок.

Володимир Борисович проінформував присутніх про основні стратегії розвитку та реформування країни. Зокрема наголосив на спрощенні умов для ведення бізнесу та посиленню захисту підприємців. Мова про прийняття так званого закону «Маски-шоу стоп». У результаті реформування пенсійної системи більше 9 млн українців отримують вищі пенсії. На запитання, чи відбудеться перерахунок пенсій військовослужбовцям, прем’єр-міністр запевнив, що він почнеться вже з березня ц.р.

премєр-1У 2018 році основний акцент Уряду буде спрямований на декілька ключових напрямків – ефективну систему державного управління, інвестиції в сектор державних підприємств, якісні охорону здоров’я та освіту, безпеку держави і громадян та децентралізацію.

– Ми продовжимо капітальний ремонт країни, – наголосив Володимир Борисович. – У 2018 році плануємо на близько 47,6 млрд грн профінансувати дорожню галузь.

Майже дві години спілкування з Прем’єр-мі­ністром пройшли конструктивно й змістовно. Журналісти мали нагоду отримати відповіді на питання, що хвилюють жителів регіону, який вони представляли.

Після зустрічі про ключові напрямки електронного урядування в Україні розповіли Хольгер Тауш, директор швейцарського бюро співробітництва в Україні; Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа та Олександр Риженко, голова державного агентства з питань електронного урядування України.


Теги: зустріч, ЗМІ, Володимир Гройсман

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.