Перейти на мобільну версію сайту


23.12.2016

ПРО ПРОГРАМИ, ІНСПЕКТОРІВ, ЗЕМЛЮ І БУДИНОК КУЛЬТУРИ

cесія20 грудня відбулася чергова сесія міської ради. Як ніколи багато важливих питань розглядали депутати. Понад півсотні основних питань та 170 земельних були представлені для голосування.

Як завжди, на початку сесії міський голова Михайло Сімашкевич вручив відзнаки «Честь і шана» учаснику АТО Миколі Лободі, а «За заслуги перед міською громадою» - ще п’ятьом учасників бойових дій – Роману Вонсовичу, Дмитру Кучеру, Юрію Яшину, Руслану Волкову і військовому капелану Марціну Вірковському.

Міські пластуни передали міському голові та депутатському корпусу Віфлеємський вогонь миру, а фольклорний ансамбль з НВК з центром реабілітації для слабозорих дітей заспівав їм колядки.

Депутати затвердили програми соціально-економічного та культурного розвитку міста, розвитку малого та середнього підприємництва, харчування дітей на 2017 рік і комплексну програму соціального захисту міста на 2017-2021 роки. Серед прийнятих проектів – і міська комплексна програма соціальної підтримки учасників АТО та членів їхніх сімей, а також родин загиблих учасників АТО, військовослужбовців і поранених, та вшанування пам’яті загиблих на 2017 рік.

Перші дебати розгорнулися навколо питання збільшення чисельності інспекторів з благоустрою. Директор КП «Інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста» Петро Солярик стверджував, що на все місто не вистачає п’ять інспекторів і просив додати ще трьох, але після жвавих обговорень вирішили це питання довивчити. Сперечалися депутати й щодо пайової участі в розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, а також надання пільг зі сплати місцевого земельного податку. Зокрема, мова йшла про надання стовідсоткової пільги за землю, яка належить міністерству оборони. КЕЧ заборгувала місту 4 млн 193 тис. грн, але після перемовин вдалося отримати від неї півтора мільйони гривень. Пільгу дали об’єктам культурно-спортивного спрямування у 75%, профспілкам аграрного комплексу – 50%, бюджетним установам, судовим органам – 100%.

Також відклали питання на довивчення щодо реконструкції міського стадіону. 

Депутати також відклали питання щодо перейменування міського будинку культури на Камянець-Подільський міський Палац культури і мистецтв. Не зрозуміло, навіщо все ускладнювати. Усі звикли до Будинку культури, так він серед кам’янчан і залишиться навіки Будинком культури. Під ніяку декомунізацію цей заклад не підпадає, від зміни назви його суть залишається незмінною. Крім того, тлумачний словник каже, що палац – це велична будівля, з великою кількістю кімнат, яка є постійним місцем перебування глави держави; пишний будинок, призначений для житла багатьох осіб чи будинок величної архітектури, що має громадське або культурне призначення. Ні під жодне тлумачення наш Будинок культури не підпадає. Хіба що з часом туди і поселять урядовців зі свитою...

Виступили депутати проти забудови центру міста гаражами, які потім перетворюються в комерційні об’єкти. Знову були зазіхання на зелену зону вулиці Північна, але поки що вони залишилися зазіханнями. 

Також перед народними обранцями наприкінці року звітували секретар міської ради, заступники міського голови та керуюча справами. І хоча депутати самі ініціювали ці звіти, але слухати їм було нудно і, напевне, втомилися від великої кількості розглянутих питань. Усі доповіді було схвалено й оцінено позитивно.

На завершення сесії було підтримано звернення до Укравтодору щодо проблемної ситуації із незадовільним станом дорожнього полотна на одній із міжнародних трас, яка пролягає через наше місто, і проханням передбачити кошти на ремонт цих доріг. Зокрема, мова йде про вулиці Привокзальна та Північна.

Сьогодні має відбутися завершальна сесія міської ради 2016 року. 

Теги: сесія міськради

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:










Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.