Перейти на мобільну версію сайту


29.07.2016

ПРО БЮДЖЕТ, ДОРОГИ І БАТУТИ

28 липня пройшло чергове засідання виконкому, на якому розглянули 84 питання. Зокрема, його члени погодилися з наданням матеріальної допомоги, затвердили звіт «Про виконання бюджету міста за І півріччя 2016 р.».

Начальник фінуправління Оксана Гут зазначила, що за І півріччя до міського бюджету надійшло 322,7 млн грн. Із них 199,7 млн грн - це офіційні трансферти, 109,1 млн грн – власні надходження загального фонду, 13,9 млн грн – надходження спеціального фонду.

Найвагомішими джерелами поповнення міської скарбниці залишається податок з доходів фізичних осіб (55 млн 144 тис. грн), плата за землю (18 млн 125 тис. грн), акцизний податок (16 млн 46 тис. грн), єдиний податок (13 млн 128 тис. грн). Щодо видатків на основні галузі, то найбільше коштів у І півріччі виділено на соцзахист – 121,4 млн грн, освіту – 80,7 млн грн, охорону здоров’я – 36,9 млн грн, культуру – 10 млн грн, державне управління – 8,5 млн грн, комунальне господарство – 7,7 млн грн. 

На початку року в бюджеті були закладені доходи на суму 488,9 млн грн, а видатки – 487,3 млн грн, то з урахуванням перевиконання бюджету кількість коштів зросла до 591,7 та 601,4 млн грн відповідно. На Подільський центр професійно-технічної освіти з міського бюджету довиділено майже 5 млн грн, загалом утримання закладу профінансовано на 10 млн 660 тис. грн (5,8 млн грн – дотація з Державного та субвенція з обласного бюджетів). Планово на пільговий проїзд залізничним транспортом виділено 237 тис. грн, автомобільним – 1 млн 425 тис. грн, інші пільги чорнобильцям – 7,5 тис. грн, ветеранам – 226 тис. грн. На закупівлю крісел для МБК передбачена сума в 1 млн грн.

Під час розгляду питання щодо встановлення дорожніх знаків на Привокзальній і розі Жванецького шосе та пров.Зелений виникла слушна пропозиція від Олександра Бродовського обмежити рух великотоннажних автомобілів у спекотні дні через місто. Фури вже зіпсували дорожнє покриття на просп.Грушевського. На багатостраждальній вул.Васильєва продовжують курсувати вантажівки, які підвозять матеріали до новобудови.

Не погодив виконком передачу будинку Драй Хмари, 44 в управління ОСББ, а також І.Кам’янчанина, 1, який має величезні борги перед КП «Добробут». Швидше за все, його директор використає право на судовий наказ, щоб стягнути борги з мешканців.

Дискусія розгорнулася з приводу батутів у парку відпочинку на мікрорайоні Жовтневий, власники яких обіцяли зробити схему розміщення атракціонів, але не зробили цього. Архітектор міста написав свої зауваження щодо їх розташування, адже неподалік від розваг знаходяться могили загиблих людей, а діти ледь не з’їжджають на них.


Теги: засідання виконкому, бюджет

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.