Перейти на мобільну версію сайту


29.11.2019

ПРЕДСТАВИЛИ НОВОГО ГУБЕРНАТОРА

габінет22 листопада близько полудня всіх, кого було запрошено на представлення нового губернатора, пропускали через металошукачі та зазирали у сумочки. Чекали президента, але на представлення прислали заступника керівника Офісу президента Сергія Трофімова. У сесійній залі зібралися обласні депутати, міські голови та голови ОТГ, журналісти. 

Отже, з минулої п’ятниці розпочалася кар’єра Дмитра Габінета на посаді голови Хмельницької ОДА. Відповідний указ №864/2019 опублікований на сайті президента України Володимира Зеленського.

Новопризначений очільник області одразу заявив, що не буде ні з ким воювати, бо є мирною людиною. Говорив про наміри покращити добробут жителів області, відремонтувати дороги, активізувати сільгоспвиробництво, сприяти залученню інвестицій, розвитку бізнесу та туризму.

Сергій Трофімов одразу конкретизував йому завдання: завершити ремонт дороги міжнародного значення М-12 у Летичівському районі, добудувати обласну дитячу лікарню та завершити перший етап реформи децентралізації. А ще наголосив на необхідності налагодження якісної комунікації з народними депутатами України від Хмельниччини, аби з їхньою допомогою більш ефективно вирішувати проблемні питання.

Після офіційного представлення Сергій Трофімов із Дмитром Габінетом провели «закриту» нараду з силовиками.

Довідково: Дмитро Габінет народився в Хмельницькому 1983 року. Фаховий юрист, є випускником Хмельницького університету управління і права, де в подальшому тривалий час був викладачем кафедри теорії та історії держави і права. Має науковий ступінь кандидата юридичних наук. До призначення на посаду голови Хмельницької ОДА працював помічником нардепа Миколи Стефанчука. З 2014 року був головою громадської організації Форпост Народовладдя, а з 2017 року – Хмельницького інформаційно-консультаційного центру UMCS.

У 2014 році Габінет представляв інтереси Сергія Тігіпка і його партії Сильна Україна в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах. На цьогорічних позачергових виборах до Верховної Ради Дмитро Габінет офіційно був зареєстрований ЦВК спостерігачем від громадської організації «Завжди поруч! За Хмельниччину!», керує якою Віолета Лабазюк, дружина нардепа. Спостерігав за виборами, якраз на окрузі №188, де перміг вкотре Сергій Лабазюк.

У травні 2019 р., ще при губернаторстві Вадима Лозового, входив до складу комісії з оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку при облдержадміністрації.

За даними декларації, опублікованої на офіційному сайті НАЗК, Дмитро Габінет проживає в квартирі на 62 кв.м у Хмельницькому з мамою Ніною Михайлівною. Має земельну ділянку площею 470 кв.м у с.Вільховець Новоушицького району та гараж у Хмельницькому, у якому є «Москвич» 1983 р.в. За минулий рік працював і на основній роботі, і за сумісництвом, у сумі заробивши 248787 грн. Також очільник області має готівкові заощадження в іноземній валюті – 8000 євро.


Теги: Дмитро Габінет, представлення нового губернатора

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.