Перейти на мобільну версію сайту


17.01.2020

ПРАЦЮЄ ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ ГО «МИ – КАМ'ЯНЧАНИ»

Мельнич-1Більшість свят вже майже пройшло. Відновила роботу ГО «Ми – кам’янчани». На минулому тижні прийом громадян проводила мій помічник з юридичних питань Наталія Савчук.

Переважна більшість питань, з якими зверталися громадяни стосувалася нарахування субсидій, порядок оформлення матеріальної допомоги на лікування, приведення в належність документів щодо права на домоволодіння. Така кількість громадян говорить про те, що функціонування і робота будь-якої громадської організації дійсно необхідна на багатьох рівнях. Все залежить лише від того, що саме на меті вона має. Є організації, що спрямовані на розвиток культури та мистецтва, на підтримку і захист тварин, на вирішення екологічних питань. А є ті, які створені аби захищати права і свободу людей, вирішувати соціально-побутові питання. Такі як надання матеріальної допомоги, оформлення субсидій, вирішення земельних конфліктів, дуже часто звертаються про допомогу на лікування важких форм тієї чи іншої хвороби. По можливості намагаємося допомогти всім. Для цього в громадській приймальні працюють кваліфіковані спеціалісти, які вислухають, приймуть заяви чи звернення, допоможуть зорієнтуватися у всьому. 

Можу сказати, що ідея створення ГО «Ми – кам’янчани» виникла давно, адже в її основі є допомога у вирішенні проблемних питань місцевих жителів. Також наша організація об’єднує людей, серед яких можна зустріти однодумців-початківців, досвідчених спеціалістів у галузях, інвесторів або інших зацікавлених осіб, які шукають перспективні проєкти.

У рамках роботи такої організації можна робити обмін досвідом, можливість взяти участь в обговоренні або представити на обговорення власний проект. Проблемні питання дають підґрунтя для виявлення раніше непомітних проблем, пошуку нових підходів та рішень. Ми все це будемо робити разом. Як і те, яким чином буде надаватися допомога. А це: організація навчальних занять, отримання консультацій від спеціалістів, пошук професіоналів, яких не вистачає для реалізації проекту, організація заходів для збору коштів, пошук інвесторів, підготовка кадрів.

Працюємо ми з початку вересня і вже маємо чималий досвід. Тому і вважаю, що громадські організації являють собою одну з найбільш оптимальних правових форм для допомоги громадянам у вирішенні їх спільних проблем та відстоюванні спільних інтересів.

Ми не є прибутковою організацією і створили ГО «Ми – кам’янчани» заради мети – надати всебічну допомогою людям, які до нас звертаються.

Працюємо надалі, бо ще багато гарних справ маємо зробити разом.

Адреса нашої громадської приймальні:
Огієнка, 22, другий поверх.

Час прийому громадян:
Понеділок і середа: 9.00-15.00
Вихідні дні: субота і неділя.

Володимир Мельниченко, депутат Верховної Ради
VII-VIIIскликання, голова ГО «Ми – кам’янчани».


Теги: Володимир Мельниченко, приймальня працює

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.