Перейти на мобільну версію сайту


10.02.2017

ПЛІДНО ПОПРАЦЮВАЛИ

виконкомВчора пройшло чергове засідання виконкому, на розгляд якого виносилося 60 питань. Серед них - щодо розширення пільгових категорій дітей, які матимуть право на оздоровлення (детальніше читайте на с.22).

Члени виконкому погодили чисельність, структуру і штат Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Працівники Центру до 1 квітня втрачають статус держслужбовців, їм будуть присвоюватися розряди і посади називатимуться по-іншому.

Слухали питання про погодження проекту рішення сесії міської ради «Про перейменування комунального підприємства «Інспекція з контролю за благоустроєм і санітарним станом міста» на комунальне підприємство «Муніципальна поліція Кам’янця-Подільського». У нової структури будуть дещо ширші повноваження й, можливо, вона звільнить місто від незаконної забудови, сараїв, гаражів тощо.

Департамент ЖКГ звернувся з питанням щодо встановлення дорожніх знаків на період проведення капітального ремонту вул.П’ятницька та пл.Польський ринок, а також про обмеження руху великовагового автотранспорту через Новопланівський та Польсько-фільварецький мости.

Було прийнято рішення замінити зупинки біля ветеринарної поліклініки, що на Пушкінській, і встановити біля «Новобудови» та оголосили конкурс на право встановлення. 

Начальник фінуправління Оксана Гут доповіла про стан справ щодо надання пільг зі сплати земельного податку. Минулого року районна ветеринарна клініка отримала 100% пільгу на сплату за землю, але жодної копійки податків у місто від неї не надійшло, тому це питання відправили на довивчення, адже місто втрачає від такої пільги 100 тис. грн.
Директор департаменту економіки Майя Гурська надала інформацію про встановлення скорегованого тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Отже, камянчани будуть сплачувати за послуги, відштовхуючись від категорій будинків.

Члени виконкому дали дозвіл на виготовлення проектної документації на реконструкцію квартири на вул.Лесі Українки, 33а, з добудовою мансардного поверху над нею. Це зумовлено тим, що дах потребує капітального ремонту, а грошей на це немає, тому й мешканець цього будинку за власні кошти проведе реконструкцію.

Виконком погодився зі встановленням тимчасової споруди «Каси-інфоцентр» біля входу на територію Старого замку. Вона буде стилізованою.


Теги: засідання виконкому

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.