Перейти на мобільну версію сайту


11.11.2016

ПЛІДНО ПОПРАЦЮВАЛИ І ВІДЗВІТУВАЛИ

8 листопада пройшла чергова конференція районного осередку Аграрної партії України, під час якої обрали делегатів, які візьмуть участь у третій конференції обласної організації Аграрної партії, що пройде 26 листопада.

аграрнаТа основний меседж під час засідання - звіт депуатів-аграріїв. Про те, над якими проблемами працювали та яка робота чекає на кожного партійця розповів голова районного осередку Аграрної партії Ігор Гай.

За рік роботи на Кам’янеччині кількість первинних осередків партії зросла з 17 до 53. До лав аграрників долучилася перевірена часом, добрими справами, діями когорта людей, які свідомо зробили свій вибір та вірять у перспективу Аграрної партії.

У період між конференціями вищим органом місцевої парторганізації є її виконавчий комітет, до складу якого обрано п’ятеро осіб. Члени виконкому Іван Грубі, Петро Мосендз, Марія Горбняк, Анатолій Яковенчук відповідально ставляться до виконання покладених на них обов’язків.

- На I конференції парторганізації у травні цього року я інформував однопартійців про те, як депутати-аграрії районної ради виконують свої передвиборні програми, захищаючи, в першу чергу, інтереси своїх громад, - зазначив під час доповіді Ігор Гай. - Сьогодні вчергове зауважу, що робота нашої фракції у районній раді досить плідна. За півроку діяльності було подано близько десятка депутатських запитів, більшість з яких вдалося вирішити. Зокрема, виділені кошти на ремонт криниці в Кульчиївецькій ЗОШ, ремонт спортзалу. Отримано відповідь від заступника начальника служби автодоріг області Леоніда Гураля щодо встановлення на автошляхах району вказівників населених пунктів. 

Не полишають депутати і благодійність, постійно допомагають продуктами харчування, засобами гігієни атовцям. Цьогоріч на схід від аграрії відправили два холодильники, бінокль, пральну машину, солодощі, засоби гігієни (на суму близько 4 тис. грн). Холодильна камера подарована Китайгородському будинку-інтернату для людей похилого віку. До Дня знань актив районної організації вручив учнівські приладдя першокласникам, спортінвентар, будівельні матеріали для ремонту Кульчиївецької ЗОШ I-III ст. Депутат районної ради Петро Мосендз подарував учням Врубловецької школи класну дошку, килимове покриття й канцтовари. Депутат райради Руслан Сендзюк та голова Чабанівського первинного осередку Аграрної партії Ігор Сендзюк для Чабанівської ЗОШ I-III ступенів теж придбали класну дошку, а член виконкому районної організації Іван Грубі виділив кошти на спортінвентар та будівельні матеріали для Жванецької та Гавриловецької шкіл.

Під час вечора вашнування учасників АТО у Фурманівці Ігор Гай передав у користування сільського клубу 50 нових стільців. За рахунок депутата райради Петра Мосендза і Першого національного аграрного кооперативу, БФ «Зміцнення громад» у с.Яруга побудовано православну каплицю. Член Аграрної партії Сергій Гай зробив добровільний внесок у сумі 8 тис. грн на спорудження автобусної зупинки у Каштанівці. Загалом, за кошти аграріїв у районі відремонтовано та споруджено 4 таких об’єкти. 

Також 8 тис. грн, як добровільні внески, виділялися на підтримку місцевого мотобольного клубу під час чемпіонату України з мотоболу. Аграрії були єдиними спонсорами серед громадських організацій міста та району під час проведення першого міжнародного фестивалю юних музикантів, який відбувся в Кам’янці.

Прикро, але досі депутати не можуть дочекатися Положення про премії учням Кульчиївецької ЗОШ за гуманітарні, природничо-математичні, спортивні, мистецькі досягнення. Залишилося 2 місяці до завершення першого семестру, коли потрібно визначити переможців, але керівництво школи з невідомих причин зволікає з подачею типового Положення, згідно з яким могли би визначатися такі переможці.

Захищаючи інтереси сільгоспвиробників, делегації фермерів району брали активну участь у селянському форумі 4 серпня та всеукраїнському попереджувальному страйку в Києві 4 жовтня. Основна мета цих заходів, ініціатором яких виступала Аграрна партія, добитися мораторію на продаж землі с/г призначення, поки не буде зроблено всього комплексу законодавчих актів, необхідних для завершення земельної реформи, повернення системи оподаткування аграрного сектору, яка діяла до 1 січня 2015 року.

- Спільно ми маємо працювати на те, щоб зробити наш край багатим, а його мешканців успішними і щасливими, - наголосив на завершення Ігор Віталійович. Маємо об’єднатися, зробити все можливе, аби в рази підняти авторитет нашої політсили, щоб нам повірили, за нами пішли, щоб разом рухатися до змін. 


Теги: Аграрна партія України, конференція

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.