Перейти на мобільну версію сайту


13.07.2018

ПЛАН РОБОТИ НА ЛІТНІЙ ПЕРІОД У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ

мельничЛіто традиційно налаштовує на відпочинок, відпустки та й спека не додає робочого настрою, але разом з тим, літня пора залишається продуктивним періодом для позитивних змін, у тому числі на користь всього міста. Саме тому народний депутат України Володимир Мельниченко неодноразово клопотав про виділення субвенції із державного бюджету на розвиток міського господарства. І ось минулого тижня йому вдалося домовитися щодо чергового виділення коштів, цього разу це була сума у розмірі 1 млн 900 тис. грн, які народні обранці розподілили на потреби міста на останній сесії міської ради.

З цих надходжень один мільйон п’ятдесят тисяч гривень виділили на будівництво сучасних дитячих майданчиків, схожих на розміщений у сквері «Гунські криниці», який вже не перший рік приносить задоволення дітворі всього міста. Такі ж майданчики будуть облаштовані на мікрорайоні Жовтневому (зона відпочинку по вулиці Васильєва), на мікрорайоні Черемушки (зона відпочинку) та на Руських фільварках. Незабаром ці майданчики прикрашатимуть наше місто та стануть ще одним улюбленим місцем для проведення дозвілля дітей та батьків. 

Також кошти субвенції були розподілені між продовженням робіт з благоустрою внутрішньодворових проїздів та на здійснення ремонтних робіт по загальноосвітній школі №11. Окремо слід зазначити, що були виділені кошти у сумі 100 тис. грн на придбання медичного обладнання для оснащення травматологічного відділення Кам’янець-Подільської міської лікарні №1.

Гарною новиною є те, що Володимиру Мельниченку разом із однодумцями вдалось отримати та ефективно розподілити такі надзвичайно важливі для міста державні надходження.

Уже неодноразово Володимир Володимирович наголошував на тому, що якісні дороги – це запорука безпеки та розвитку економіки держави. Завдяки плідній співпраці з Кабінетом міністрів та групою депутатів-мажоритарників нашого округу стало можливим виділення 1 млрд грн із державного бюджету на капітальний ремонт аварійно-небезпечної ділянки автомобільної дороги Н-03 Житомир-Чернівці. З них 302 млн грн буде витрачено на ремонт об’їзної та на дорогу, яку часто згадують у народі як «Тещин язик». Роботи на даному відрізку дороги в розпалі, а по їх завершенню стане набагато безпечніше на дорозі із Хмельницького до Кам’янця-Подільського. У результаті це принесе користь для всіх учасників дорожнього руху, а також для людей, які мешкають поряд із зазначеною дорогою.

Підтримуючи тему доріг, варто відзначити те, що Кам’янець-Подільський завдяки клопотанню народного депутата Володимира Мельниченка, міського голови Михайла Сімашкевича, у співпраці із прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, міністром інфраструктури Володимиром Омельяном та його заступником Юрієм Лавренюком увійшов до переліку міст, яким надано кошти від Європейського банку реконструкції та розвитку в сумі 75 млн євро на Проект «Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України». Він дасть можливість покращити автошляхи в місті, що покращить інфраструктуру та загальний вигляд міста. Кам’янець-Подільський отримає кошти нарівні із містами-мільйонниками: Львовом, Одесою, Дніпром, Харковом та Києвом, що є чималою заслугою Володимира Мельниченка та Махайла Сімашкевича, які вдало обґрунтували необхідність та своєю працею досягли включення Кам’янця-Подільського до цієї програми. Місту будуть надані кошти у розмірі 15 млн євро та невдовзі вже варто очікувати перший транш у розмірі 6 млн євро.

Народний депутат, не дивлячись на літню пору, продовжує піклуватися про місто та сприяти його розвитку. Адже всі ми прагнемо до того, щоб Кам’янець-Подільський розвивався та підтверджував свій статус європейського міста, і щоб кожному жителю та гостю міста було комфортно та приємно проживати в ньому.

Прес-служба народного депутата України Володимира Мельниченка.

Теги: Володимир Мельниченко, плани на літо

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.