Перейти на мобільну версію сайту


23.12.2016

ПІСЛЯ ДЕРЖБЮДЖЕТУ БЕРУТЬСЯ ЗА СВОЇ

гуменці22 грудня пройшло засідання 16 сесії Гуменецької сільської ради 7-го скликання, у роботі якого взяли участь 26 депутатів.

Народні обранці розглянули низку життєво важливих питань для громади, зокрема внесли зміни до сільського бюджету на 2016 рік, обговорили головний фінансовий документ на 2017 рік, затвердили Програму підготовки та проведення заходів по відзначенню знаменних подій, розвитку культури та народної творчості сільської ради на наступний рік, комплексну Програму розвитку фізичної культури і спорту у Гуменецькій сільській раді на 2017-2020 роки.

До кінця поточного року сесії, на яких розглядатимуться питання бюджету на наступний фінансовий рік, мають пройти у всіх сільських та селищній радах району.

Сьогодні ж, 23 грудня, відбудеться засідання 11 (позачергової) сесії райради VІІ скликання. Напередодні депутати плідно попрацювали під час засідань п’ятьох комісій. Було опрацьовано 9 проектів рішень, серед яких основним питанням для обговорення стало затвердження проекту 2017 року. Зупиняючись на основних положеннях головного документа району, начальник управління фінансів РДА Олександр Федик поінформував депутатів про пропоновані обсяги видатків і кредитування за бюджетною класифікацією. Обговорюючи питання змін до районного бюджету на 2016 рік було зазначено, що внесення змін обумовлено потребою збільшення та зменшення міжбюджетних трансфертів з державного та місцевого бюджетів, а також перерозподілу бюджетних асигнувань головним розпорядникам бюджетних коштів.

Теги: засідання Гуменецької ОТГ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.