Перейти на мобільну версію сайту


26.08.2016

ПІДВИЩИЛИ ПЛАТУ ЗА НАВЧАННЯ ТА КОПАННЯ МОГИЛ

25 серпня пройшло чергове засідання виконкому, на якому розглядалося аж 78 питань життєдіяльності міста.

Із 26 серпня кількість адміністративних послуг, які надає управління надання адміністративних послуг, збільшилася із 152 до 210. Відтепер для реєстрації місця проживання, реєстрації місця проживання малолітніх дітей, місця перебування, місця перебування внутрішньо переміщених осіб, зняття з реєстрації місця проживання, зняття з реєстрації місця проживання малолітніх дітей, місця проживання за рішенням суду, місця проживання померлої особи, одночасного зняття з реєстрації місця проживання та реєстрації місця проживання, для отримання довідки про реєстрацію місця проживання та довідки про місце проживання особи на момент смерті, потрібно звернутися безпосередньо до адміністраторів УНАПу за адресою: майдан Відродження, 1, каб.106.

Із 15 вересня адміністратори управління розпочинуть прийом заяв та видачу документів на послуги управління державної реєстрації Кам'янець-Подільської міської ради та послуги Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області.

Також перелік надання послуг збільшує Кам’янець-Подільський історичний музей-заповідник. Рішенням передбачається надання музеєм таких послуг, як майстер-класи, масові заходи у вечірній час, масові заходи в робочий час, екскурсійне обслуговування по місту, організація екскурсійного обслуговування (ТІЦ), експонування мистецьких виставок (виставкова зала по вул.Соборна, 29/а, 14 календарних днів), експонування мистецьких виставок (пристінний корпус №1 Старого замку, 1 доба).

Погоджено розмір плати за навчання в початкових мистецьких навчальних закладах на 2016-2017 навчальні роки. Розглянувши клопотання директорів закладів естетичного виховання міста, на черговому виконавчому комітеті цього тижня затверджено розмір плати за навчання. Звільнено від сплати за навчання у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах дітей-інвалідів; дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей з багатодітних сімей (троє і більше дітей віком до 18 років); дітей із малозабезпечених сімей. Пільга встановлюється з місяця подачі документів і діє протягом навчального року.

Вартість гри на фортепіано, залежно від навчального закладу, складатиме 180-190 грн, гри на гітарі - 180-190 грн, скрипці - 150-180 грн, баяні/акордеоні - 120-160 грн, бандурі - 80-120 грн, домрі/балалайці - 100-160 грн, духових ударних інструментах - 120-130 грн, сопілці - 100-120 грн, віолончелі/контрабасі - 80-90 грн, синтезаторі - 190 грн, хорові класи - 180 грн, класи сольного та академічного співу - 160-170 грн, естрадного співу - 250-260 грн, народної музики - 100-110 грн, образотворчого мистецтва - 150-160 грн, хореографії - 150-200 грн, театральний відділ - 100 грн.

З метою приведення діючих тарифів на надання ритуальних послуг комунальним підприємством «Спецкомунтранс» до економічно обґрунтованих та забезпечення безперебійного і ефективного надання ритуальних послуг, виконком вирішив затвердити нові тарифи на викопку могил. Вартість у літній період складатиме від 100 до 450 грн. Ціна залежатиме від довжини ями. У зимовий період від 164 до 684 грн. Копання могил вручну в разі поховання в родинну могилу влітку складатиме від 125 до 519 грн, взимку - від 205 до 855 грн.

Також у рамках міської програми «Газ - малозабезпеченим» вирішено шести кам’янчанам безкоштовно встановити газові плити, ще чотирьом - газові колонки. З міського бюджету на виконання програми виділено 40 тисяч грн.

На чергову сесію міськради члени виконкому погодилися винести питання «Про перейменування вулиць міста Кам’янця-Подільського». Запропоновано, що вулиці та провулки називатимуться так: Жукова на Миколи Гордійчука, Затонського – Юрія Громова, Козицького – Князів Острозьких, Криленка – Віктора Приходька, Куйбишева – Устима Кармалюка, Пархоменка – Євгена Коновальця, Фабриціуса – Патріарха Мстислава, Фрунзе – Князя Володимира Великого, Фурманова – Олега Ольжича, Чапаєва – Якова Гальчевського, Червоноармійська - Героїв Небесної Сотні або Університетська, Якіра – Мелетія Смотрицького, а також низку провулків. Вулиці Шмідта та Ценського, враховуючи протоколи засідань міської топонімічної комісії, пропонується не перейменовувати.

Додатковий перелік вулиць і провулків, які пропонуються до перейменування, планується доповнити вулицями Беляєва, Бусигіна, Васильєва, Ватутіна, Гастелло, Добролюбова, Кулика, Ладигіна, Мічурінська, Папаніна, 30 років Перемоги, Першотравнева, Суворова, Чернишевського, 8 березня, Люби Берлін і провулками Гайдара, Гастелло, Колгоспний, Лагерний, Мічуріна, Папаніна, Піонерський, Радгоспний, Чкалова, Шолохова.


Теги: засідання виконкому

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.