Перейти на мобільну версію сайту


15.03.2019

ПІДТРИМКА РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ КАМ'ЯНЕЧЧИНИ

мельничДля подальших якісних змін нашого життя важливе місце займає розвиток інфраструктури. Одними із найперших у списку ремонту та підтримки мають бути соціальні об’єкти. Школи є тими установами, які виконують надзвичайно важливу суспільну функцію: у них діти навчаються та зростаю. Народний депутат України Володимир Мельниченко у своїй роботі всіляко знаходить можливості, щоб залучити фінанси для різних потреб шкіл свого округу.

6 березня Володимир Володимирович з робочим візитом відвідав низку об’єктів Новоушицького району, які потребують капітального ремонту. За рахунок державного фінансування розпочнеться ремонт Песецької ЗОШ І-ІІ ступенів. На цю справу виділено 1 млн 163 тис. грн. 

У с.Пилипи-Хребтіївські, завдячуючи наполегливій роботі нардепа, з державного бюджету було залучено понад 1,2 млн грн на капітальний ремонт адміністративного приміщення, у стінах якого будуть розміщуватися низка важливих оновлених установ – клуб, бібліотека, кабінет старости та фельдшерсько-акушерський пункт. Передбачається, що такий ремонт покращить у цій громаді комфортність та якість надання адміністративних, культурних та медичних послуг.

Ще одним важливим цьогорічним здобутком є виділення понад 500 тис. грн держкоштів на ремонт Новоушицької дитячої музичної школи, якій більше 50 років. Вона сьогодні виховує 240 дітей зі всього району. Сподіваємося, що вже зовсім скоро юним талановитим вихованцям буде більш комфортно навчатися улюбленій справі, а школа отримає новий подих для своєї важливої роботи, спрямованої на розвиток нашої славної української культури.

– Якісна соціально-культурна інфраструктура значно сприяє підвищенню рівня надання послуг, розвитку нашої культури та комфортному навчанню дітей. Розуміючи це, у своїй діяльності завжди шукаю можливість спрямувати та залучити кошти для цих потреб. Передбачені ремонти зможуть покращити життя жителів громад, особливо молоді. Переконаний, що молодь – це не лише майбутнє, а й теперішнє, тому, створюючи їм сьогодні зручні умови для зростання, ми робимо великі інвестиції у наше майбутнє, – зазначив Володимир Мельниченко.

Прес-служба народного депутата України Володимира Мельниченка.


Теги: Володимир Мельниченко, інфраструктура міста

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.