Перейти на мобільну версію сайту


29.03.2019

ПЕРСПЕКТИВНЕ МАЙБУТНЄ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

мельничХмельницька область, як і вся Україна, впевнено йде шляхом економічного зростання та модернізації. Ініційовані Президентом України та Урядом реформи, які підтримали народні депутати у Верховній Раді, вже почали давати свої позитивні результати. Одним з найбільш ефективних майданчиків для звітування про здобутки за попередні роки та, найголовніше, напрацювання стратегій та візій подальшого поступу села, ОТГ, міста та області загалом є Рада регіонального розвитку. 

20 березня у м.Хмельницький відбулося засідання Ради регіонального розвитку Хмельниччини, присвячене затвердженню «Перспективного плану розвитку Хмельницької області на 2019-2021 роки» за участю президента України Петра Порошенка, голови Хмельницької ОДА, народних депутатів України, голів міських рад, духовенства та інших представників органів місцевої влади та громадянського суспільства.

У своєму виступі глава держави відзначив вагомі здобутки нашої області у реалізації переваг децентралізації та програм з енергоефективності. Підкреслив, що у Кам’янці-Подільському за кошти Світового банку відкрито першу в Україні, третю в Європі та п’яту у світі новітню біотеплоелектростанцію потужністю 45 МВт. Детально Президент зупинився на якісних змінах в освіті, охороні здоров’я, будівництві доріг, капітальному ремонті закладів адміністративно-соціальної інфраструктури та інших галузях, які активно підтримував та буде підтримувати народний депутат України Володимир Мельниченко. 

Петро Порошенко подякував народним депутатам України, які пліч-о-пліч стали і провели децентралізацію, та всім, хто долучився до її впровадження на місцях. Згідно з цією реформою, частину влади, фінансів та, головне, відповідальності за майбутнє передано від центру в Києві до органів місцевого самоврядування.

– Згідно з перспективним планом розвитку на 2019-2021 рр., у нашому окрузі передбачаються капремонти доріг, соціальної інфраструктури, термомодернізація дитсадків та шкіл, модернізація адмінбудівель, капремонт системи опалення, ремонтно-реставраційні роботи архітектурних пам’яток, реконструкції поліклінік, придбання спецтехніки для прибирання, будівництво сонячних електростанцій і спортивних майданчиків та багато іншого. Також буде продовжена робота по залученню інвестицій та відкриттю нових підприємств. За минулі декілька років економіка України почала стрімко розвиватися, а це дасть можливість у найближчому майбутньому підвищити соціальні стандарти – зарплати, пенсії та різного типу допомоги з боку держави. Ця окреслена дорожня карта розвитку нашого регіону має бути втілена в життя. Я зі своєї сторони буду продовжувати всіляко підтримувати та сприяти втіленню ініціатив, спрямованих на якісні зміни у житті наших громадах та, при найменшій нагоді, залучати державні кошти для потреб Кам’янець-Подільського та Новоушицького районів, – зазначив Володимир Мельниченко.

Прес-служба народного депутата України Володимира Мельниченка.


Теги: Володимир Мельниченко, перспективи Хмельниччини

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.