Перейти на мобільну версію сайту


30.10.2015

ПЕРШІ СЕРЕД ПЕРШИХ

У районну раду пройшло 8 партій. Їхні очільники докладали максимум зусиль, аби провести в раду якомога більшу в кількісному складі команду. Комусь це вдалося краще, комусь гірше.

«КлюЧ» вирішив дізнатися, чи задоволені результатами виборів перші в списку від прохідних партій кандидати, без кількох днів майбутні депутати, та над якими проблемами працюватимуть спільно з командою, яку привели в районну раду?

Василь СукачВасиль Сукач, політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»:
- Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» має один з кращих результатів по області. Перше місце в районі й можливість привести в раду чисельну команду достойних людей, це, безумовно, показник. Зрозуміло, що результатами задоволений, але як завжди хочеться більше.
Серед питань, над якими працюватимуть депутати від «Солідарності», в пріорітеті будуть: перше - це дороги, друге - мобілізація та демобілізація, третє - освітлення по селах. Разом з цим, не будемо забувати про болючі для селян питання невідповідності цін на молоко, відсутності пасовищ. Питань багато і їх потрібно вирішувати.

Микола ЖоганМикола Жоган, ВО «Батьківщина»:
- Задоволений на 80%, але ж виборцям вирішувати. Якщо вони рахують, що достатньо представників від ВО «Батьківщина» у районній раді, аби відстоювати їхні інтереси, то це їхнє право. Ми ж і надалі будемо відстоювати вибрані пріорітети, серед яких зниження тарифів на енергоносії, мораторій на продаж землі, справедливі зарплати та пенсії, контрактна армія. Наша партія не нова, не перефарбована, а з конкретними обличчями. Зрозуміло, що серйозні питання вирішуються в Києві, але й на місцях достатньо роботи.
Команда від ВО «Батьківщина», яка йде в райраду, й надалі турбуватиметься про благополуччя людей району. Якщо держава дасть більше повноважень місцевому самоврядуванню, буде можливість поліпшити умови проживання в громадах. Основне питання, яке будемо активно розвивати - це реабілітація й допомога сім’ям, члени яких брали участь у АТО. Ці героїчні люди не мають бути покинуті напризволяще.

Ніна СкавренюкНіна Скавренюк, політична партія «За конкретні справи»:
- Звичайно, ми задоволені результатом. Команда йшла на вибори з ентузіазмом та сподіваннями на краще. Дякуємо всім людям, які нас підтримали, які нам повірили. Ми ж, у свою чергу, будемо робити все для того, аби виправдати цю довіру.
Щодо того, над якими питаннями будемо працювати в раді, то всі вони, звичайно, будуть спрямовані на конкретний результат. Люди знають, яку роботу голова нашої партії Олександр Герега проводить у сусідніх районах і сподіваються на подібну й у нашому. Одне можу сказати: ми будемо робити конкретні справи без пустих обіцянок.


Ігор ГайІгор Гай, Аграрна партія:
- Результатами незадоволений, і не тому, що ми сподівалися на інший, майже вдвічі більший за отриманий відсоток. Здивував виборець, для якого вибори - це спосіб заробити. Скажіть мені, на що сподіваються люди, які продали свій голос за 100 грн? Що їм допоможе депутат, який вже все зробив перед виборами, роздавши по кілька гривень? На яку підтримку від мене, як депутата та від Аграрної партії сподіваються жителі села Кульчіївці, якщо найбільший показник отримала інша партія? Коли допомагаєш щодня, вкладаєш гроші в соціальні проекти - дороги, освітлення, розвиток соціально сфери, то цього значить не видно? Не розумію...
Із командою, яка йде зі мною в раду, ми будемо працювати аби покращити ситуацію з бюджетом. На сьогодні це бюджет проїдання, без розвитку. Можливо, десь потрібно зменшити витрати на утримання штатів, спрямувавши вивільнені кошти на розвиток територій. Активно будемо підтримувати інвестиційні проекти, спрямовані на допомогу малому й середньому бізнесу, та розвиток кооперативного руху на селі.

Борис БецБорис Бец, партія «Відродження»:
- Результати цьогорічних виборів - це заслуга людей, яким на місцях довіряють владу. Партія «Відродження» отримала квоту довіри в 10%, а це досить серйозний результат. На жаль, законодавець новим законом «Про місцеві вибори» хоче прив’язати лідерів на місцях до політики, та місцеві депутати, в першу чергу, залишаються господарниками. Партійна приналежність до місцевих рад не має бути визначальною. Якщо людина гідна представляти інтереси громади в раді, за неї проголосую, незалежно від того, в якій партії вона перебуває.
Наша хоч невеличка, але команда, працюватиме в райраді в інтересах району. У перспективі - завершити черговий етап процесу децентралізації та допомогти сформувати спроможні громади, які би працювали в новому форматі.

Іван ГромикІван Громик, ВО «Свобода»:
- Якщо самокритично, то ми не дуже задоволені результатами виборів, трохи недотягнули. Ми максималісти й сподівалися на кращий результат, та варто відмітити, що «Свобода» вперше за час існування потрапила в склад районної ради.
Щодо питань, над якими будемо працювати, то вони в першу чергу будуть стосуватися відкритості ради. Вся інформація про діяльність районної ради має бути відома мешканцям району. Не менш важливими є земельні питання. Люди повинні знати, що в нашому районі робиться із землею, хто її використовує. Чомусь одні чекають на клаптик землі роками, а іншим роздають сотнями гектарів. Також слідкуватимемо за правильним використанням комунального майна, закладів освіти та медицини. Ми проти бездумного скорочення цих закладів у районі.

Віталій ЗавадськийВіталій Завадський, політична партія «Об’єднання «Самопоміч»:
- Зрозуміло, що незадоволений, адже в нашій команді багато розумних, освідчених людей, які можуть змінити ситуацію, що склалася.
Відверто, сподівався, що люди голосуватимуть свідомо, а не за гречку чи 100 грн, вікна чи щебінь, та гречкосійсьво й досі залишаєтсья актуальним. На жаль, такою ж актуальною залишилася приказка - не як голосують, а як рахують, відповідно, «Самопоміч» подала скарги до районної ДВК.
Ми є новими учасниками процесу, хоч нас мало пройшло, проте вже кажу, що будемо іншими в раді. Ми будемо посередниками між владою і громадою, покажемо на власному прикладі, що люди можуть самостійно будувати майбутнє громади, а депутати їм хіба що допомагатимуть. Спільні зусилля дадуть результат. Рано чи пізно в Україні мають бути зміни.

Ігор АнтимисІгор Антимис, Радикальна партія Олега Ляшка:
- Задоволеними не можемо бути, завжди ж бажаєш кращого результату. Узагалі, я новачок у депутатстві, та це, можливо, і плюс. Питання, над якими працюватиму в раді, будуть спрямовані для покращення життя на селі. Ремонт доріг, якісне медичне обслуговування, розвиток соціальної сфери. Будемо на все звертати увагу й допомагати людям.

Теги: районна рада, Василь Сукач, Микола Жоган, Ніна Скавренюк, Ігор Гай, Борис Бец, Віталій Завадський, Ігор Антимис, Іван Громик

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.