Перейти на мобільну версію сайту


29.11.2013

ПЕРШЕ МІСЦЕ ЛЕДВЕ НЕ ДІСТАЛОСЯ «НІКОМУ»

Упродовж минулого тижня наша газета проводила голосування за найвпливовішого посадовця у районній владі. Віддати свій голос за найактивного чиновника можна було, завітавши на наш інтернет-портал упродовж минулого тижня, з 18 до 24 листопада.
Як і прогнозувалося, «районне» голосування проходило дещо у млявому режимі - сільські люди не звикли до активності, котра стосується місцевого політикуму, зрештою, в селян є більш нагальні питання.
Пальму першості в голосуванні отримав голова райдержадміністрації Михайло Желізник, кандидатуру якого підтримали 30% респондентів. Цікаво, що 21% із опитаних вважають, що ніхто із перерахованих районних лідерів не має впливу на громаду. Цифра, яка отримала в рейтингу срібло, наштовхує на думки: або не ті лідери біля влади, або не та влада...
Заступник голови РДА Павло Довгопол та начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ райдержадміністрації Борис Бец розділили третю сходинку в рейтингу, набравши по 14% голосів.
Четвертим, чи то пак п’ятим у списку був голова райради Іван Романчук. Чому так далеко закинула Івана Михайловича кам’янецька пасивність - невідомо. Слідом за головою райради у списку начальник фінуправління, перший заступник голови РДА (абсолютно незаслужено, зважаючи на кількість роботи, яку тягне Ніна Францівна) та заступник голови райради. У хвості списку виявилися новопризначені кадри - керівник апарату РДА Віктор Кривак та заступник голови РДА Ігор Гай, за якого, до речі, ніхто не віддав свого голоса.

Теги: РДА

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.