Перейти на мобільну версію сайту


10.12.2020

ПЕРШЕ ІНТЕРВ'Ю ГОЛОВИ ОДА СЕРГІЯ ГАМАЛІЯ

гамалій.jpgПерше інтерв'ю в якості голови Хмельницької ОДА вчора дав телебаченню "Суспільне. Поділля" Сергій Гамалій. Сергій В'ячеславович відповів на чимало запитань. Серед них - щодо кадрових призначень, проведення фестивалів, медичне забезпечення, плани на посаді тощо.

Декілька запитань було від жителів Кам'янеччини. Так, кам'янчанин Андрій Заєць цікавився підтримкою культурної та туристичної галузей області, особливо фестивальної індустрії на Поділлі.

- Проведення фестивалів під час карантину можливе, - зауважив голова ОДА. - Треба придумати як це зробити, якими інструментами користуватися. Туризм, я маю надію, буде розвиватися. Маємо можливість, поки закриті кордони, показати нашу улюблену країну, як вона гарно виглядає.
Оксана Говоровська, староста села Калачківці та Субіч Китайгородської ОТГ, повідомила про вкрай важливу проблему, яка виникла з амбулаторією сімейної медицини громади. У квітні цього року вона відкрилася, але досі не працює. Усі жителі громади покладали великі надії на цей медзаклад. Та його й досі не здано в експлуатацію через численні порушення (прим.Авт.).
До слова, це не єдина амбулаторія в області, яка не працює. Загалом п'ять подібних медзакладів і досі не здано в експлуатацію.

Сергій Гамалій запевнив, що разом з командою будуть думати над тим, щоб зробити умови праці медиків комфортними, і щоб у них не виникало бажання їхати за кордон.

Щодо кадрових змін в облдержадміністрації, то Сергій Гамалій зауважив, що масових звільнень не буде, він заходить в адміністрацію з командою, члени якої будуть працювати на умовах радників. Щоправда, хто ці люди - не уточнив. Єдине, що зазначив: "Мені потрібні спеціалісти з нульовою толерантністю до корупції".

Теги: Сергій Гамалій, голова Хмельницької ОДА

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.