Перейти на мобільну версію сайту


18.08.2020

ПЕРЕВАЖНО ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ

&ИУпродовж кількох останніх днів мав декілька зустрічей знову. Люди все частіше звертаються до мене як голови ГО «Ми кам’янчани» у вирішенні їхніх житлово-комунальних питань. Переважно вони стосуються стану міждворових проїздів, викошування бур’янів, обрізки дерев, облаштування тротуарів, ремонт зливних систем та інше. Зрозуміло, що вирішити їх всі неможливо. Але є тісна співпраця і взаєморозуміння з керівництвом міської ради.

Щось робимо власними силами, щось нам допомагають. Але всі звернення розглядаються, шукаємо варіанти їх вирішення. Наприкінці минулого тижня звернення надійшло від мешканців району Руські фільварки. Їм необхідна була допомога у завершенні дорожніх робіт на пров. Шевченка. Цей відрізок дороги є важливою частиною інфраструктури. Він веде до дошкільного навчального закладу. Звернувся за підтримкою у вирішенні даного питання до міської влади. Наразі ремонтні роботи знаходяться на стадії завершення.

Ще одне звернення надійшло від мешканців будинку на Нігинському шосе, 24 щодо проблеми водовідведення. Питання потребує нагального вирішення, адже біля їхнього будинку, особливо в період дощів, днями стоїть вода. Зливна система тут не працює належним чином. На звернення відреагували. Разом з начальником департаменту ЖКГ Олександром Бабчинським виїхали на місце та порахували суму, яку необхідно для вирішення проблеми. Це приблизно 300 тис.грн. Найближчим часом ці кошти будуть виділені з міського бюджету.

Жителі на Нігинському шосе, 14 попросили замінити 5 вікон на металопластикові, доукомплектувати дитячий майданчик та зробити сходи біля під’їзду. Пообіцяв восени ці питання закрити.

А от жителі на вул. Вутіша таки дочекалися ремонту своєї дороги. Неодноразово вони зверталися і до міської влади і до мене, щоб привести її в належний стан. Великі ями не дозволяли тут проїхати навіть кареті швидкої допомоги. На сьогодні тут розпочато ремонт дороги, стелять асфальтне покриття. Вдалося залучити на проведення ремонту понад 600 тис.грн. Також на ще одне прохання тут буде встановлено кілька сміттєвих контейнерів.
Працюємо і ще багато гарних справ зробимо разом!

Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО, 
народний депутат VII-VIII скликання, 
голова ГО «Ми – кам’янчани».

Теги: Володимир Мельниченко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.