Перейти на мобільну версію сайту


08.04.2016

ПЕРЕМОЖЦЯ ВИЗНАЧИВ СЕМИГОЛОСИЙ РОЗРИВ

Минулої неділі, 3 квітня, відбулися повторні вибори депутата Гуменецької сільської ради об’єднаної територіальної громади по Слобідко-Гуменецькому виборчому округу. Нагадаємо, що обраному раніше депутату Юлії Блажко громада довірила старостувати у цьому округові.

За депутатське крісло у сільській раді боролися троє претендентів, двоє з яких - самовисуванці - це Павло Довгопол та Микола Кохан. Третій претендент на депутатське крісло, Володимир Янчишин, балотувався від ВО «Свобода». Саме між ним і колишнім заступником голови РДА Павлом Довгополом розгорілась справжня політична конкуренція.
Із розривом у 7 голосів переміг Павло Довгопол, який і представлятиме Слобідко-Гуменецький округ у Гуменецькій сільській раді об’єднаної територіальної громади.

Як повідомила голова районної ТВК Лариса Ткачук, всього на повторних виборах було зареєстровано 607 виборців, із них взяли участь у голосуванні 215 (35,4%). 88 голосів виборці віддали за Павла Довгопола, 81 голос - за Володимира Янчишина і 44 - за Миколу Кохана.

Теги: Павло Довгопол, Гуменецька ОТГ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.