Перейти на мобільну версію сайту


08.03.2019

ПЕРЕХІД МІСТА НА АЛЬТЕРНАТИВНІ ВИДИ ПАЛИВА

станціяУ місті Кам’янці-Подільському за декілька останніх років зроблено багато заходів, спрямованих на створення збалансованої та екологічної мережі теплового й енергетичного забезпечення. Народний депутат України Володимир Мельниченко всіляко допомагає позбутися залежності нашого міста від дорогого природнього газу через побудову сучасних теплових та енергетичних станцій, робота яких побудована на альтернативних видах палива. 

На сьогодні маємо значний результат – три котельні реконструйовано, 4 побудовано нових, які працюють на агропелетах та деревній трісці. Справжньою гордістю для міста та всієї країни є запуск у липні 2018 р. новітньої біотеплоелектростанції потужністю на 42 мВт теплової та 4 мВт електричної енергії. Ще в 2015 р. Володимир Володимирович зумів відстояти право нашого міста бути включеним до проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України» від Світового банку. Наше подільське місто п’яте у світі після Парижу, Гонконгу, Берліна та Гельсінку має таку потужну унікальну біо-ТЕС.

Уже реалізовані енергетичні проекти дозволяють суттєво зменшити споживання газу в порівнянні з показниками позаминулих років, а це близько 120 млн грн. 

В одному із інтерв’ю 1 березня цього року прем’єр-міністр Володимир Гройсман, говорячи про розвиток енергетики, зазначив, що в Кам’янці-Подільському 1 гКал коштує 1200 грн, а у місті Сміла – 2500 грн, проте газ за ціною однаковий, а ціна тепла різна. Безперечно, це успіх командної роботи місцевої влади, працівників комунальних підприємств та нардепа України, спрямованої на розвиток докорінної зміни затрачених ресурсів для отримання тепла та енергії.

2 березня 2019 р. відбулося відкриття чергової нової електростанції з трьома когенераційними газовими установками. Значною особливістю когенераційних технологій є зменшення ресурсних затрат на вироблення теплоти й електроенергії, а також великі екологічні показники впливу на навколишнє середовище, які дозволяють зменшити викиди шкідливих речовин.

Цього ж дня нардеп Володимир Мельниченко, зважаючи на його ефективну підтримку розвитку альтернативної енергетики в нашому місті, був нагороджений орденом «За заслуги у розвитку енергетики України» від Академії енергетики України. 

– Надзвичайно приємно отримати таку відзнаку. Починаючи з 2014 року, ми заявили про бажання досягти високої цілі – максимально перейти на альтернативні види палива та зменшити вживання природнього газу. За 5 років було досягнуто значних результатів. Побудовано 6 сучасних об’єктів теплоелектростанцій та 3 реконструйованих котелень. Це дозволило значно скоротити використання природнього газу та зекономити більше сотні мільйонів гривень. Такий результат було досягнуто завдяки плідній співпраці з генеральним директором комунального підприємства «Міськтепловоденергія» Валерієм Гордійчуком та кваліфікованій роботі його професійних працівників. Вдячний усій команді, яка працює над досягненням цієї амбітної мети. Буду надалі продовжувати працювати над забезпеченням енергетичної та теплової незалежності нашого міста, – констатував народний депутат України Володимир Мельниченко.

Прес-служба народного депутата України Володимира Мельниченка.


Теги: Володимир Мельниченко, альтернативні види палива

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.