Перейти на мобільну версію сайту


28.09.2018

ПАРЛАМЕНТСЬКІ БУДНІ НАРОДНОГО ОБРАНЦЯ

мельничУ вересні закінчились парламентські канікули та стартувала ІХ сесія Верховної Ради. Тепер народні депутати не лише працюють на своїх округах, а й шляхом взаємної співпраці вирішують загальнодержавні справи.

Одним із найбільш важливих питань є прийняття бюджету на 2019 рік. Володимир Мельниченко з цього приводу відзначив: «Бюджет на 2019 рік на 130 млрд грн більший, ніж бюджет 2018 року. Важливо, що в цьому бюджеті буде збільшено прожитковий мінімум та в 2019 році він буде підніматися ще двічі. Також гарною новиною є те, що буде збільшена мінімальна заробітна плата. Звісно, мене, як депутата мажоритарника, не може не радувати, що з бюджету буде виділено 41 млрд грн на потреби регіонів. Ми будемо працювати і маємо надію, що в другому читанні буде знайдено кошти, щоб забезпечити всіх, хто потребує субсидіями».

Ще одним питанням, яке викликає гострі дискусії серед політичних діячів, є законопроект щодо оновлення центральної виборчої комісії. 

«БПП завжди голосувало за оновлення ЦВК, але постійно не вистачало голосів для прийняття. Минулого тижня завдяки переговорам із депутатами і фракціями все ж таки було прийнято цей закон. Звісно, якби його не було прийнято, то вибори всеодно би відбулися, адже існує закон “Про безперервність влади”. Проте для всіх важливо, щоб така важлива подія, як вибори Президента та вибори до Верховної Ради пройшли чесно, прозоро, демократично і щоб була витримана чистота виборчого процесу, – прокоментував Володимир Володимирович. – Ще однією проблемою є подання ГПУ про зняття недоторканністі з народного депутата Вілкула. І я завжди кажу своїм виборцям, що я підтримую ідею зняття депутатської недоторканності, і я голосував та буду продовжувати голосувати за цей проект. Я вважаю що, депутати мають бути рівними перед законом як і прості українці».

Прес-служба народного депутата України Володимира Мельниченка.


Теги: Володимир Меличенко, парламентські будні

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.