Перейти на мобільну версію сайту


07.06.2019

ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ У ПРІОРИТЕТІ

дітиПісля закінчення навчального року стартувала оздоровча кампанія. Хтось готується до вступу в вищі навчальні заклади, а хтось з нетерпінням чекає канікул – періоду відпочинку та занурення в нові враження від нього влітку. Діти – це завжди діти. Вони люблять увагу, спілкування, розуміння. Тому питання організації відпочинку та оздоровлення дітей є невід’ємною складовою будь-якого напрямку. Адже діти – це наше майбутнє. Наша опора і підтримка у всьому. Їхній відпочинок і дозвілля завжди мають бути пріоритетом у всьому.

Діти – це особлива категорія. Вони вразливі, чуттєві, креативні. Хочуть, щоб про них дбали і переживали. Не тільки батьки, але всі, хто їх оточують у навчанні і звичайному побуті. Тому саме їм завжди приділяється найбільше уваги. 

Оздоровлення в цілому – це взагалі комплекс заходів соціального, виховного, спортивного характеру. Воно спрямоване на поліпшення та зміцнення фізичного і психологічного стану здоров’я дітей. І саме питанню оздоровлення народний депутат Володимир Мельниченко приділяє від початку своєї першої каденції максимум уваги. Він вважає, що діти мають отримувати все необхідне, аби гідно жити і розвивати державу в подальшому, підтримувати та цінувати своїх батьків. І поняття «оздоровлення» має бути не лише влітку, а під час всіх канікул впродовж навчального року. Тому для дітей Кам’янеччини і Новоушицького району вже сьомий рік поспіль і не лише влітку проходить низка заходів, які спрямовані на забезпечення дозвілля дітей. Щороку на свята обдаровані діти, призери наукових заходів, учасники та переможці олімпіад, діти позбавлені батьківського піклування, діти-сироти, діти, чиї батьки проживають у складних життєвих обставинах, мають можливість за підтримки Володимира Володимировича безкоштовно відвідувати кінотеатр, парк дитячих атракціонів, розважальні комплекси. Їм організовують різноманітні екскурсії по історичних пам’ятках як у місті, так і поза його межами. Адже дозвілля дітей сприяє, насамперед, розвитку духовності та соціальної активності. І народний депутат Володимир Мельниченко вважає, що розвиток, підтримка та оздоровлення дітей завжди мають бути пріоритетним напрямком для всіх.

Прес-служба народного депутата України Володимира МЕЛЬНИЧЕНКА.


Теги: Володимир Мельниченко, оздоровлення дітей

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.