Перейти на мобільну версію сайту


21.12.2012

ОПОЗИЦІЯ І ВЛАДА ПОСВАРИЛИСЯ, ЗАТЕ В БУФЕТІ – ПОБРАТАЛИСЯ

18 грудня відбулася 36-та сесія міськради. 29 питань було винесено на розгляд депутатського корпусу. Всі питання були обговорені в депутатських комісіях, тож їх, окрім двох, швиденько розглянули на сесії. Заштопорилися обранці на Статуті територіальної громади міста та гербі. Перше питання намагалися перевести у політичну площину: керівник міської організації ВО «Батьківщина» Сергій Акимович закликав не приймати цей документ. Мовляв, зараз у нашій державі фактично відбувається згортання основ самоврядування, обрано курс на централізацію влади. Як приклад, Сергій Георгійович IMG_3298.JPGнавів закон про референдум та бюджет на наступний рік.
Також було зазначено, що до громадського обговорення цього документу пасивно віднеслися жителі міста. Зважаючи на ці аргументи, опозиція вважає прийняття Статуту в таких умовах не інакше, як фарисейством. Під таким зверненням підписалися місцеві лідери трьох опозиційних партій – «Батьківщина», УДАР та «Свобода».
Натомість, депутати Валерій Слободян та Дмитро Васильянов попросили колег більш конструктивно та зважено підійти до вирішення цього питання, не переводити його в політичну площину, оскільки Статут міста необхідний для здійснення низки програм, участі в грандах тощо.
Усе ж таки після довгих суперечностей більшість міських обранців (29 голосів - «за») затвердили Статут Кам’янця-Подільського.
І хоча під час сесії відчувалася якась напруга, в перерві біля буфету опоненти різного бачення долі Статуту міста обіймалися.
Після деяких розмов навколо сонечка на гербі міста, символ Кам’янця все ж таки було затверджено.
Відзнакою міської ради «Честь і шана» нагороджено начальника Кам’янець-Подільського МРЕМ Бориса Чорного, який приніс чимало інвестицій у місто.

Теги: Сергій Акимович, Валерій Слободян, сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.