Перейти на мобільну версію сайту


22.04.2016

НОВИЙ УРЯД - ОЛІГАРХІЧНА ЗМОВА

19 квітня прес-конференцію, основним месенджем якої стала тема відставки і призначення уряду, провели лідери місцевого осередку ВО «Батьківщина».

- Сьогодні важко говорити про «надбання» уряду Яценюка у позитивному ключі, - каже голова міського осередку Олег Ткач. - А голосування за новий уряд стало яскравим підтвердженням олігархічної змови в парламенті. Голоси дали фракції БПП, НФ і «Відродження» та «Воля народу», сформовані з колишніх регіоналів.
«Батьківщина» готує подання до Конституційного суду щодо неконституційності призначення уряду та звертається до демократичних сил у парламенті підтримати цей позов.

- Фракція «Батьківщина» зробила все можливе, щоб зберегти єдність у країні і створити нову коаліцію, яка би справді дбала про людей і розвиток української економіки, - переконаний депутат райради, голова фракції ВО «Батьківщина» у райраді Микола Жоган. - Як слушно зауважила лідер партії Юлія Тимошенко, «пакетне голосування» за новий Уряд - це заміна стільців та прізвищ міністрів, а не курсу розвитку країни.

У ВО «Батьківщина» переконані, що формування так званої «коаліції на двох» та призначення нового уряду не врегулює політичну кризу, а лише розтягне її у часі та істотно поглибить. Єдиним виходом із ситуації, що склалася, тут вважають дострокові парламентські вибори.

- Нинішній склад Веровної Ради більше не здатен створити нову демократичну коаліцію, - додає голова районного осередку «Батьківщини» Віктор Яремчук. - Із трибун ради Юлія Тимошенко ще раз підтвердила, що партія переходить в опозицію - «європейську, демократичну, парламентську опозицію, і це, можливо, вперше, коли у Верховній Раді проєвропейські сили представлятимуть як владу, так і опозицію».

Теги: ВО «Батьківщина»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.