Перейти на мобільну версію сайту


11.11.2016

НІХТО НІКОМУ НЕ ДИКТУЄ

У районній раді знову накал пристрастей. Конфлікти, що виникають між владою та опозицією, дедалі більше загострюються.

Цієї п’ятниці прес-конференцію зібрали депутати-аграрії, аби спростувати інформацію, що прозвучала у відеоролику одного з місцевих інтернет-видань. Зокрема, у ньому йшла мова про те, що голова фракції Аграрної партії в районній раді Ігор Гай дає вказівки і контролює діяльність свого однопартійця Олександра Чілійчука.

- Нічого подібного не говорив, - обурюється Ігор Віталійович, - тож попрошу, аби інформацію спростували. Сьогодні немає в області депутата райради, який добровільно пішов би воювати в зону АТО, а від Аграрної партії є, і він захищає нас. Нині не варто маніпулювати словами та поширювати неправдиві висловлювання на мою адресу. Вимагаю об’єктивного висвітлення цієї ситуації.

пресухаТиск на депутатів спростував і Петро Мосендз, однопартієць та голова комісії з питань законності, правопорядку, співпраці з органами місцевого самоврядування і виконавчої влади, регламенту, депутатської діяльності, етики та засобів масової інформації.

- У нас, як у будь-якій демократичній партії, немає диктатури, - запевнив Петро Петрович. - Звичайно, ми збираємося перед сесією, аби обговорити питання, що розглядатимуться на пленарних засіданнях, але ніхто й нікому не наказує, як голосувати.

Після того, як депутати-аграрії висловили бажання, аби недостовірну інформацію було спростовано, розпочала роботу постійна комісія з питань будівництва, житлово-комунального господарства та розвитку спільної власності територіальних громад, торгівельного, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку під головуванням депутата Сергія Самсонюка, за участі заступника Івана Громика, члена комісії Ігоря Фурмана та депутатів Миколи Жогана й Ігоря Гая з правом дорадчого голосу.

Об перше питання щодо використання комунального майна, а саме на якій підставі автомобіль «Daewoo» передали в користування за 1 грн на рік Колибаївській сільській раді ОТГ, поламали всі списи. Опозиція спиралася на Положення, затверджене сесією райради в 2015 році, за яким, на їхню думку, не вказано, що можна передавати рухоме майно, натомість влада апелювала, мовляв, у цьому ж Положенні немає чіткої заборони, що цього не можна робити.

Після словесної перепалки та небажання чути один одного члени комісії взялися за вивчення маршрутних листів на автомобілі, якими наразі користуються чиновники районної ради. Засумнівавшись, чи може прізвище одного водія бути вписане в двох таких листах одночасно, викликали правоохоронців, аби вони задокументували цей факт.

Питання оренди комунального майна вирішили заслухати на сесії. Під розгляд, але вже у спокійному руслі, потрапило питання щодо незаконної оренди приміщень ЦРЛ одним із підприємців. Із цим члени комісії спробували розібратися, запланувавши провести виїзне засідання.

Теги: районна рада, прес-конференція

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.