Перейти на мобільну версію сайту


29.03.2013

НЕСТЕРУКА ХОЧУТЬ, А СІМАШКЕВИЧ МАЄ ШАНС

Минулотижневе опитування в часописі «КлюЧ» стосувалося вибору міських голів та їхньої діяльності. За період незалежності України Кам’янець мав п’ять керманичів - Михайла Аносова, Анатолія Кучера, Олександра Мазурчака (двічі), Анатолія Нестерука та Михайла Сімашкевича. Кожен з них так чи інакше своєю діяльністю чи навпаки зилишив в історії міста якийсь слід.
У когось він був сильним, чітким відбитком, а у когось залишився ледве помітним обрисом. Зрештою, що би хто не робив, як би красномовно не балакав, люди згадують тебе за вчинками, а не словами.
Отож, за підсумками голосування, яке проводилося в інтернет та телефонному режимах, найбільше справ для Кам’янця зробив Михайло Сімашкевич. За нього віддали свої голоси 60% опитаних. Другу сходинку обійняв Анатолій Нестерук, який хоч і лідирував у перші дні голосування, та до завершення дещо відстав від свого наступника. Двічі обраний мер - 5.jpgОлександр Мазурчак зайняв третю позицію в цьому «хіт-параді». Передостанню сходинку зайняв Михайло Аносов, котрому краще вдавалися ролі «другого плану» (свого часу Михайло Дмитрович був секретарем міської ради). Із нульовим результатом пас задніх Анатолій Кучер, за якого жоден з кам’янчан, котрі брали участь в опитуванні, не захотів віддати свій голос.
Далі - підказка для нинішнього мера і тих, хто в майбутньому сидітиме у владному кріслі. За підсумками голосування новообраний міський голова, в першу чергу, має звертати увагу на комунальну сферу (60% опитаних), не менш нагальною потребою є й наповнення бюджету (17%). Після цього варто звернути увагу на потреби працівників бюджетної сфери (12%), як не крути - це чи не основний виборчий електорат. Згодом можна зайнятися розвитком інфраструктури (11%), соціальної сфери (10%) та бізнесу (9%). Ну, і наостанок можна подбати про збільшення кількості розваг у місті (2%).
2.JPGНа думку опитаних, міський голова має бути господарем (53%). На ІІ місці респонденти бачили інноватора, а на ІІІ місці - людину, яка би не дерибанила місто.
Зрештою, якби вибори відбулися найближчим часом, то за нині діючого міського голову ще раз віддали свій голос 61% опитуваних. Повернути в місто Анатолія Нестерука прагнуть 26% респондентів. Примітно, що за Анатолієм Макаровичем жалкувало багато людей, та, на їхнє переконання, в Кам’янець Нестерук навряд чи повернеться. Бачити мером Мазурчака бажали 7% опитаних. Зрештою, невідомо, скільки би голосів набрав Олександр Володимирович, якби подав у відставку на кілька днів раніше.

Теги: Анатолій Нестерук, Михайло Сімашкевич

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.