Перейти на мобільну версію сайту


08.02.2019

«НАРОДНИЙ ФРОНТ» ФОРМУВАТИМЕ НОВУ КОАЛІЦІЮ У ВР ТА НОВИЙ УРЯД

НФПолітична партія «Народний фронт» боротиметься за формування нової коаліції у Верховній Раді України та нового уряду. Про це заявив Арсеній Яценюк на партійному з’їзді, якій відбувся 2 лютого у Києві. 

«Нова Верховна Рада України – це нові депутати, нова коаліція і новий уряд. І ми повинні поборотися і вибороти як нову коаліцію, так і новий уряд», – заявив лідер партії «Народний фронт» на партійному з’їзді.

Арсеній Яценюк подякував активу партії, який раніше висловився за необхідність брати участь в чергових виборах Президента України: «Це непросте рішення, яке не можна приймати з точки зору емоції чи політичної кон’юнктури. Внаслідок масованої дискредитаційної кампанії, просто відвертої брехні, коли брехали 22-ом відсоткам виборців «Народного фронту» і всьому українському народу, сьогодні немає достатньої висоти, щоб виграти вибори Президента України в 2019 році».

Арсеній Яценюк підкреслив, що принести невизначеність для проукраїнського суспільства, яке хоче змін в країні, «було б безвідповідально». Парламентська кампанія розпочнеться лише за півтора місяця після інаугурації Президента України.

Перед новим Кабінетом Міністрів, наголосив він, будуть стояти не менш масштабні завдання, ніж стоять перед нинішнім урядом: «Вільна економіка, вільне від адміністративного тиску і корупційного податку підприємництво, вільний доступ до фінансових ресурсів, вільна зовнішня торгівля».

«Найбільше багатство України – це люди, це українці, які впевнені у завтрашньому дні, які знають, що робити, і вміють це робити. Для цього ми повинні дати кожній людині – і саме це є обов’язком держави, – освіту, охорону здоров'я. І ми повинні кожній людині дати відчуття захисту і безпеки», – сказав Арсеній Яценюк.

Лідер партії зауважив: «Ми сильна і згуртована команда. Ми фахова команда. Ми проукраїнська команда. Ми йдемо до перемоги на виборах у Верховну Раду України. Ми йдемо до формування нового уряду. Ми довели: ми вміємо перемагати. І ми переможемо».

Хмельниччина була представлена на з’їзді партії потужною чисельною делегацією. Народний депутат України, голова Хмельницької обласної організації «Народний фронт» Олександр Ксенжук, підсумовуючи ключові теми з’їзду, зауважив: «Вже понад 10 років я маю честь працювати у Народному фронті на чолі з лідером Арсенієм Яценюком. Переконаний, що Народний фронт докладе всіх зусиль, аби Україна подолала всі труднощі і наш народ жив гідно та мирно!»

Прес-служба Хмельницької обласної організації партії «Народний фронт».


Теги: народний фронт, боротьба за нову коаліцію у ВР

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.