Перейти на мобільну версію сайту


27.12.2019

НАМ ПЕРЕВАГА

Мельнич-1Коли в 2018 році я почув про проєкт «Безпечне місто», мене зацікавила, насамперед, його концепція, пріоритетом якої є створення всіх необхідних безпечних умов для водіїв транспортних засобів і пішоходів, завдяки чому дійсно стане можливим зменшити кількість ДТП. Останнє, на превеликий жаль, на сьогоднішній день явище дуже розповсюджене. Кількість аварій і людей, які в них постраждали, з кожним днем збільшується. Аналізуючи причину, чому вони відбуваються, приходиш до висновку, що в якомусь місці був зроблений самовільно пішоходний перехід, в іншому – не враховане встановлення додаткового світлофора, тощо. Саме тому система проєкту «Безпечне місто» включила в себе всі необхідні складові, які сприятимуть повноцінному та комфортному транспортному сполученню як водіям так і пішоходам. До цих складових входять: комплексна система відеоспостереження, система фіксації порушень правил дорожнього руху, відеонагляд за транспортною інфраструктурою, інтерактивне освітлення перехресть та автошляхів, острівці безпеки на дорогах, сучасні пішохідні переходи. Не менш важливою складовою проєкту «Безпечне місто» є відновлення об’єктів міської інфраструктури. При цьому, особливо для Кам’янця-Подільського, як одного з найбільших туристичних центрів нашої держави, є важливим створення єдиної інформаційно-консультаційної служби міста, наявність доступного інтернету у громадських місцях та облаштування інформаційної панелі для туристів. І саме всі ці складові також входять в проєкт «Безпечне місто».

Тому в 2018 році разом з міським головою ми вирішили ініціювати участь в цьому проєкті й нашое місто. Спочатку не думали, що нам це вдасться, тому що перевагу надавали містам учасникам, які мали кількість населення не менше мільйона. Але ми свою заявку подали і впродовж певного часу нам вдалося переконати владу, що наше місто теж гідне того аби ввійти в список переможців.

Як результат проведення спільної роботи 19 грудня Верховна Рада ратифікувала Фінансову угоду (Проєкт «Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України») між Україною та Європейськім інвестиційним банком, відповідно до якого в Кам'янці-Подільському буде реалізовано «Безпечне місто». За відповідне рішення проголосувало 334 народних депутати.

Загалом для участі в програмі «Безпечне місто» було відібрано шість міст України: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Львів (міста з мільйонним населенням) та Кам'янець-Подільський (100 тисяч населення). Загальний обсяг фінансування проєкту становить близько 150 млн євро.

Володимир Мельниченко, депутат Верховної Ради VII‑VIIIскликання, голова ГО «Ми – кам’янчани»

Теги: Володимир Мельниченко, програма «Безпечне місто»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.