Перейти на мобільну версію сайту


05.07.2019

НАМ НЕ ВАРТО ОЧІКУВАТИ, ЩО ВЛАДА ВИРІШИТЬ НАШІ ПРОБЛЕМИ

СтаніславНам не варто очікувати, що влада вирішить наші проблеми.
Влада і є нашою проблемою.
Рональд Рейган.

Я постійно запитую себе, самодостатнього чоловіка, чому блудні від політики та чиновники активно тусуються біля корита, яке в цивілізованих країнах називають державним бюджетом? Чому ми, громадяни, маємо вибирати між хлібом та ліками (?), між оздоровленням дитини чи капцями для неї (?), між комуналкою і кілом гречки?

Чому ми, громадяни, з року в рік маємо цинічне розкрадання наших грошей, вкладених у державотворення, тобто наших податків, які повинні забезпечувати успішне функціонування України? І що ми маємо наразі? Маємо перерізання стрічок при відкритті новозбудованих лавок, туалетів та дитячих майданчиків! (Перелік стрічкорізання і стрічкорізців можна продовжити, але ви мене зрозуміли). А де ті дієві (підкреслюю – дієві) закони, котрі реально дають впевненість, захист, і горде ім’я Громадянина України?!

Проблема не у тому, що люди платять мало податків, проблема у тому, що влада витрачає занадто багато…

Не ми для держави, а держава для нас! Не ми, громадо, маємо просити у можновладців кошти на розвиток-утримання, а вони, можновладці, мають уклінно прохати нас, громаду, дати грошенят на своє утримання. Ми, громадо, є платниками податків, а отже тими, хто утримує державу. Тобто, ми платимо податки на утримання «кєровніків», а по факту – маємо «роттердами-плюс», «свинарчуків», п’яних дітовбивець-поліціянтів та солодкі цукерки для нашого гіркого теперішнього. Маємо купу улесливих обіцянок про «покращення», «зростання» та «забезпечення». Маємо так званих «законотворців», які будують ошатні дороги до своїх фазенд, маємо «законотворців», які творять так звані «закони» для забезпечення власних (наголошую – власних) надмірних потреб.

Чому я вирішив балотуватись у ВР? А тому, що балачки про «сильну державу» залиште словоблудцям та молодицям на кухнях. Балотуюся заради того, аби мої та ваші сусіди мали ті закони і ту державу, котра вже ніколи не нагадає про «комуналку», «газ», «субсидії», «роттердами+» та «свинарчуків». Тому, що ці запитання зникнуть. Балотуюся заради того законотворчого процесу, який нарешті дасть змогу говорити не про вибори, хліб та гречку, непомірні кредити, пошуки кращої долі у світах, а про дилему, куди поїхати на відпочинок.

Балотуюся заради того, аби змінити, зламати цю ганебну систему залежних жебраків!

Громадо, маєте думку? Маєте вибір!

З повагою, кандидат у народні депутати Станіслав Сморжевський.


Теги: вибори-2019, кандидат Станіслав Сморжевський

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.