Перейти на мобільну версію сайту


14.10.2016

НАГОРОДЖУВАЛИ

сесія11 жовтня пройшла 18-та позачергова сесія міської ради. На порядку денному було лише п’ять питань, чотири з них про відзнаку міської ради «Честь і шана», п’яте - начальника фінуправління Оксани Гут про зміни до міського бюджету.

На початку сесійного засідання міський голова Михайло Сімашкевич вручив синам Михайла Аносова звання «Почесний громадянин міста» (посмертно). Потім депутати погодилися, щоб за зразкове виконання службових обов’язків, мужність та самовідданість, проявлені під час виконання бойових завдань в зоні АТО та з нагоди Дня захисника України вручити відзнаку «Честь і шана» військовослужбовцям Віктору Коршку, Володимиру Ковтуняку, Юрію Кондратюку, Юрію Шевчуку, Андрію Тарнавському, Ігорю Яцемірському. За багаторічну сумлінну працю такої нагороди удостоєно рятувальника Віктора Клюса та академіка Валерія Смолія.

Щодо перерозподілу бюджету, то з міської лікарні кошти підуть на новостворений перинатальний центр, а також внесені поправки щодо 7 мільйонів виділених субвенцій з Держбюджету на МБК, ДНЗ №7 і НВК №3.


Теги: сесія міськради, нагородження

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.