Перейти на мобільну версію сайту


16.12.2016

НА ЗЕКОНОМЛЕНІ – ЛІЖКА, ПОДУШКИ...

Нагородження13 грудня відбулася 22 позачергова сесія міської ради. Як завжди, за традицією депутати вшанували загиблих героїв на сході хвилиною мовчання, а їхнім сім’ям було висловлено подяки, вручено квіти та видано книгу на честь героїв «Життя мов спалах». Книгу-спогад про свого брата, який героїчно загинув у зоні АТО, презентувала ученицю ЗОШ №17 Аліна Григоришина. Міський голова також вручив волонтерам Володимиру Розборському, Олександру Тукачову, Михайлу Олійнику, Володимиру Мазуру, Віталію Дризі, Андрію Кононову, Григорію Чорному, Дмитру Сєрову, Олександру Хутняку, Наталії Дзекар, Ігорю Дибко, Олегу Вербовому, Олегу Коропатву медаль «За гідність і патриотизм». За високі спортивні досягнення, вагомий внесок у розвиток вітчизняного спорту та популяризацію Кам’янця-Подільського відзнакою міської ради «Честь і шана» нагороджено студентів факультету фізичної культури К-ПНУ, срібних призерів Олімпіади в Ріо-де-Жанейро Сергія Куліша (кульова стрільба), Аліну Комащук (фехтування – шабля) та важкоатлета Олександра Пелешенка, в активі якого 4-е місце Олімпіади-2016. Володимир Кононов отримав медаль «Долг виполненый с честью».

Після урочистих моментів депутати розглянули 11 питань, які стосувалися виділення коштів, зокрема на погашення заборгованості передплатникам газети «Кам’янець-Подільський вісник», яка припинила свою діяльність. Також погодилися з перерозподілом зекономлених коштів міського бюджету за рахунок економії заробітної плати та на енергоносіях. Вони будуть перенаправлені на фінансування потреб освіти, медицини, комунального господарства та придбання трактора для комунальників. Медикам дістанеться 70 ліжок з матрацами, подушками і білизною, освіті - меблі для дитсадків. Виділено 60 тис. грн на періодику для бібліотек, 50 тис. грн - на ліквідацію аварійних перекопів.

сесіяЩе депутати підтримали фінансування двох серйозних видань: культурного спрямування «Митці Кам’янця-Подільського: архітектори, мистецтвознавці, художники» і наукового «Кам’янець-Подільський у контексті українсько-європейських зв’язків».

Дискусія розгорілася навколо внесення змін до рішення сесії міськради від 29 березня про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення, обмежень у використанні земель та їх режимоутворюючих об’єктів каньйону річки Смотрич у межах нашого міста. Проблема в тому, що була зазначена площа 49 га, а заплановано цю експертизу зробити на більшій території за ті ж гроші.

Валерій Слободян виступив з ініціативою підтримати звернення Камянець-Подільської міської ради до голови Верховної Ради та депутатів Верховної Ради щодо продовження заборони експорту лісо- та пиломатеріалів у необробленому вигляді.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.