Перейти на мобільну версію сайту


18.10.2019

НА СТАДІЇ ЗАВЕРШЕННЯ

Мельнич-1У Кам’янці-Подільсь­кому на стадії завершення знаходиться довгоочікуваний ремонт об’їзної дороги. Наразі підрядною організацією «Будмонтажсервіс», яку очолює Олександр Заєць, проводиться останній етап робіт – це влаштування конструктивного шару полотна. Цей факт є особливо приємним, адже в свій час спільно з міською владою для його реалізації довелося докласти чимало зусиль, аби переконати урядовців Кабінету міністрів Володимира Гройсмана виділити додаткові кошти на ремонт важливої транспортної магістралі саме в Кам’янці-Подільському. І вони віднайшли можливість виділити з державного бюджету кошти. Паралельно з проведенням цих робіт планується, окрім ремонту самого дорожнього покриття, влаштування примикань, з’їздів, автобусних зупинок, пішохідної огорожі, нанесення дорожньої розмітки та встановлення нових дорожніх знаків.

Незважаючи на те, що при формуванні державного бюджету на 2019 рік, фінансування цієї ділянки робіт не ввійшло, власними зусиллями все ж таки вдалося розпочати тут ремонтні роботи, продовжити їх, доотримати кошти і сьогодні можна побачити результат. Загальна сума, яка витрачена на ремонт, становить майже 3,5 млн грн. Протяжність дороги – 1,6 км. Також проведено демонтаж бруківки. 

Дмельниченкоовгий час об’їзна дорога Кам’янця-Подільського Н-03 «Житомир-Чернівці», на ділянці вулиці Північної, була в аварійному стані. Тож минулого року на її ремонт виділили спочатку з державного бюджету лише 12 мільйонів гривень. За ці кошти підрядне підприємство ПП ВКФ «Будмонтажсервіс», яке виграло тендер, відремонтувало ділянку протяжністю 633 метрів. Потім роботи розширилися і продовжилися. На сьогодні вони знаходяться на стадії завершення.

Це велика справа, яку ми робимо разом, зважаючи на численні звернення громадян. Працюємо далі і ще багато гарних справ зробимо разом.

Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО, депутат Верховної Ради VII-VIII скликання, голова ГО «Ми – кам’янчани».

Теги: Володимир Мельниченко, ремонт об'їздної

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.