Перейти на мобільну версію сайту


22.06.2018

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ ПИТАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

мельничПитання національної безпеки є актуальним для кожної країни. Вона визначає стан захищеності інтересів особи, суспільства та держави в цілому, і є необхідною умовою існування держави у сучасному світі. А з огляду на бойові дії, що проходять на території України, набуває ще більшої актуальності.

Саме тому Володимир Мельниченко підтримав законопроект «Про національну безпеку й оборону», який був прийнятий у першому читанні та очікує на прийняття в другому. 

«Закон України «Про національну безпеку й оборону» охоплює багато аспектів життя нашої держави і є важливим для України, особливо, коли в країні проходять військові дії. Проте цей документ охоплює не лише військову складову національної безпеки, а й економічну та екологічну. Він в цілому про національну безпеку України. І, не дивлячись на кількість поправок, буде прийнятий, адже це є необхідністю для нашої країни», – зазначив Володимир Мельниченко.

Також Володимир Володимирович не залишився осторонь ще однієї проблеми національного масштабу. У квітні на сайті Верховної Ради України з’явилась електрона петиція, в якій вимагається терміново заборонити на законодавчому рівні ввезення, виготовлення, продаж і застосування інсектицидів на основі Імідаклоприду і взагалі тих, що можуть нанести шкоду бджолам і навколишньому середовищу, та ввести кримінальну відповідальність за порушення цих норм. Під петицією зібрано вже понад 1500 підписів, серед яких є підпис Володимира Мельниченка.

Ще з кінця весни в Україні екологічна катастрофа – по всій країні масово гинуть бджоли з причини обробки аграріями полів інсектицидами. Разом з бджолами гинуть дикі комахи-запилювачі. Це лихо торкнулося і Хмельниччини, де пасічники помічають масову загибель бджіл. 

Проблему неодноразово висвітлювали у всіх ЗМІ, адже це є трагедією і для конкретних людей, і для всієї України, та завдає удару по національній економіці. Наша держава вже не перший рік займає лідерські позиції серед країн, що експортують мед. Бджолярство є хобі чи засобом заробітку фактично для кожного сотого українця.

Ситуація виникла через відсутність комунікації між аграріями і пасічниками та через недосконалість законодавчої бази щодо використання пестицидів. Наслідки цієї катастрофи можуть бути відчутними навіть для наших дітей, тому вона потребує нагальної реакції та вирішення.

Прес-служба народного депутата.


Теги: Володимир Мельниченко, національна безпека

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.