Перейти на мобільну версію сайту


20.11.2015

НА ПЕРШУ ЗІБРАЛИСЯ ВСІ

18 листопада відбулася перша сесія міської ради сьомого скликання.
36 депутатів від партійних осередків, які пройшли п’ятивідсотковий бар’єр, зібралися на своє перше сесійне засідання.

Розпочав її Руслан Ярема, голова Кам'янець-Подільської міської виборчої комісії, який зачитав постанову про встановлення результатів голосування з виборів Кам’янець-Подільського міського голови. Більшістю голосів кам’янчан міським головою визнаний Михайло Сімашкевич.

Серед численних гостей, які завітали привітати очільника міста з перемогою, були голова Кам’янець-Подільської Михайло СімашкевичРДА Василь Сукач, голова міськрайонного товариства інвалідів Тамара Сосновська та члени цієї спілки, очільник громадської організації учасників АТО Павло Василенко, голова профспілкового комітету виконавчих органів міської ради Віра Чеховська.

Після привітань президент депутатського клубу Анатолій Качуровський вручив посвідчення новообраним депутатам.

Від політсили «Блок Петра Порошенка «Cолідарність» мандати отримали проректор з науково-педагогічної роботи К-ПНУ Василь Кобильник, начальник міського управління освіти і науки Світлана Старченко, директор ТзОВ «Магазин «Жовтневий» Геннадій Невенчан, директор ТОВ «Біоенерго» Артем Дюднєв, заступник міського голови Дмитро Васильянов, секретар міської ради Анатолій Качуровський, директор департаменту ЖКГ Олександр Бабчинський, директор ТОВ «Поділбудсервіс» Андрій Мастикаш. Депутатами від ВО «Свобода» стали юрисконсульт ТДВ «Адамс» Михайло Посітко, приватний підприємець Юрій Яриновський, директор ПП «Мі-катех» Іван Микуляк, приватний підприємець Дмитро Костюкевич, пенсіонер Геннадій Бенкендорф, приватний підприємець Олена Мазій.

Мандати від ВО «Батьківщина» вручили завідувачу кафедри ПДАТУ Олегу Ткачу, пенсіонеру Миколі Розбаму, головному інженеру КП «Цивільбуд» Олександру Ткачуку, підприємцю Анатолію Чистякову, підприємцю Олександру Жильчуку, підприємцю Андрію Бойко. Від партія «Відродження» депутатами стали директор ТзОВ «Дан-сервіс» Валерій Слободян та лікар загальної практики - сімейної медицини Микола Шуханов.

ПП «УКРОП» - безробітний Андрій Дюднєв, безробітна Світлана Дериторська та вихователь ГПД СЗОШ №5 Юлія Наглюк. ПП «За конкретні справи» - директор ПП «Будкомплект» Андрій Конюшенко, доцент ПДАТУ Олександр Чинчик та тренер-викладач ДЮСШ №2 Володимир Костинюк.

Від Радикальної Партії Олега Ляшка посвідчення отримали підприємець Анатолій Гурома, студенту ПДАТУ Степан Гурома та помічник-консультант апарату Верховної ради Наталія Савчук. Від ПП «Рідне місто» - директор СТО «Престиж-208» Василь Гаврилюк, директор ТзОВ «Барс» Андрій Гамалій та генеральний директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук. Від міської організації Народної партії - головний лікар міської поліклініки №1 Ярослав Цвігун та начальнику управління охорони здоров’я Юрій Пливанюк.

Ключі від однокімнатної квартири Михайло Євстафійович вручив дружині загиблого в зоні АТО Романа Наглюка – Юлії, яка теж стала депутатом міськради.

Завершилося перше засідання розглядом двох питань: «Про створення робочої групи з підготовки Регламенту міської ради сьомого скликання» та «Про створення робочої групи з питання утворення постійних комісій міської ради VІІ скликання».

«КлюЧ» дізнавався про плани міського голови Михайла Сімашкевича на поточну каденцію та напрямки його роботи.
- Плани на цю каденцію - продовжити працювати над питанням з енергонезалежності міста, а саме приступимо до зведення ще двох котелен, які були заплановані й на які вже виділені гроші, - розповів Михайло Євстафійович. - Наступного року плануємо розпочати й завершити будівництво ще двох основних котелень у центрі міста, щоб відійти від ТЕЦ, яка дуже багато спалює газу, що є дуже невигідним для міста. Також маємо намір запустити завод із виробництва пелетів, який практично готовий. Ми матимемо своє паливо й будемо незалежними від стрибків цін на газ. Таким чином ми зможемо стримати підвищення тарифів на оплату послуг та зекономити блакитне паливо.
Продовжимо ремонт внутрішньодворових проїздів та доріг. Що ж до змін у медичній галузі, то ці питання розглядатимуться з новообраним депутатським корпусом. Він скаже своє слово щодо об’єднання міської та районної медицини, про яке точаться розмови. Думаю, що буде сформована депутатська більшість. Саме тоді вже й доцільно розглянути це питання. Щодо кадрових змін, то серйозних я не бачу. Можливо, вони й пройдуть у середній ланці.

Також будемо продовжувати роботу над концепцією подальшого розвитку міста, як туристичної Мекки. Планую докласти чималих зусиль для розвитку бальнеологічного курорту.

Усі інвестиційні проекти, які будуть спрямовані на збільшення робочих місць, будемо продовжувати. Вже є цікаві пропозиції з польської сторони. Перебуваючи в Польщі, мав зустріч із членом президії Європарламенту Каролем Карським, який може привести в Кам’янець інвесторів. Для цього слід буде відвідати його в Європарламенті, де він наочно познайомить з інвестпроектами, які зможуть зацікавити нас. Отже, ми продовжуємо євроінтеграцію.
На жаль, два роки війни позначилися й на економіці нашого міста.

Що ж до майбутньої роботи з депутатським корпусом, то ми маємо спільними зусиллями працювати для міста, і в сесійній залі не повинно бути політичних чвар. При вирішенні питань на користь кам’янчан працюватиму з усіма політичними силами.

Політика повинна залишитися політикою, адже вона формується в Києві, а ми тут маємо всі думати про наших містян.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.