Перейти на мобільну версію сайту


10.06.2016

НА ПЕРШОМУ ПЛАНІ – РОЗБУДОВА ПАРТОРГАНІЗАЦІЇ

аграрнаНе секрет, що нині Аграрна партія України набирає популярності. Й це не дивно, адже, незважаючи на складну політичну ситуацію, інші негаразди у суспільстві, вона продовжує послідовно відстоювати інтереси українського села та його мешканців, робить все можливе для того, аби щодня мали на столі хліб і до хліба містяни, докладає чимало зусиль для розвитку аграрного сектора краю.

Плідно у цьому напрямку працюють районна та міська партійні організації, їх первинні осередки, які створені як у населених пунктах Кам’янеччини, так і в місті. Слід відзначити активність депутатів-аграріїв, які на сесіях районної та місцевих рад, піднімаючи проблеми життя і селян, і містян, вносять конструктивні пропозиції для їх розв’язання, сприяють у вирішенні найскладніших.  

Саме про невирішені проблеми, шляхи виконання рішень VII з’їду Аграрної партії України і йшлося на конференції районної та міської партійних організацій, яка розпочалася із вручення 32-ом її учасникам партійних квитків. Відтак тон у роботі зібрання задав голова районної організації АПУ Ігор Гай, який проаналізував їхню діяльність за період, який минув після попередньої партконференції, окреслив основні завдання, над якими слід працювати партійцям-аграріям.

Як доповідач, так і голова обласної партійної організації АПУ Сергій Іващук, який взяв участь у роботі конференції, очільник міського партосередку Олександр Заріцький, депутат районної ради, атовець Олександр Чілійчук, партійці-аграрії Іван Грубі, Ганна Височанська, Павло Марченко, Олександр Мосейчук та інші були одностайними щодо необхідності подальшої розбудови мережі первинних парторганізацій, що дасть можливість якісно, в повному обсязі та оперативно вирішувати партійні завдання, всебічно впливати на процеси життя в регіоні. Наголошувалося на необхідності активнішого сприяння партійців у законодавчому закріпленні пріоритетного розвитку аграрного сектора економіки, законодавчому оформленні земельних відносин, підтримки прогресивних форм господарювання на селі, підвищенні життєвого рівня та добробуту мешканців Кам’янеччини, відстоюванню виваженої податкової та цінової політики. 

Учасники конференції також ухвалили рішення про організацію надання практичної допомоги людям в оформленні документів на отримання земельних наділів для ведення селянського господарства, продовження практики активної підтримки асоціацією сільгосптоваровиробників воїнів АТО, закріплення депутатів-аграріїв районної ради за умовно поділеними напрямками району – Староушицьким, Жванецьким, Орининським, Гуменецьким, встановлення заохочувальних премій для студентів ПДАТУ – учасників науково-творчих конкурсів, організацію при штабі РО АПУ громадської приймальні та інші.

Прес-служба районної організації Аграрної партії України. 


Теги: конференції, Аграрна партія України

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.