Перейти на мобільну версію сайту


26.11.2020

МИХАЙЛО СІМАШКЕВИЧ - НОВИЙ ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ

сесія.jpgСесію Кам’янець-Подільської районної ради, яка відбулася 25 листопада, вже впевнено можна назвати епілогом до того, як і в якій формі за принципом «більшості»-«меншості» будуть прийматися важливі для новоствореного району рішення. І, хоча в подальшому може виникати чимало «але», та злагодженість і оперативність під час голосування депутатів представників різних політичних сил району дають надію стабільності. 

Слід зауважити, що до складу Кам'янець-Подільського району на сьогодні увійшли 13 ОТГ Кам'янець-Подільського, Чемеровецького, Новоушицького та Дунаєвецького районів. Тому відповідно збільшується рівень відповідальності за долю тих громад, які що донедавна були лише нашими сусідами. 

Головним питанням у середу під час першого пленарного засідання було обрання голови районної ради, якому передувало створення майбутнього секретаріату та лічильної комісії. Кандидатів на посаду керівника району було лише два: полична партія ВО «Свобода» запропонувала на цю посаду Миколу Жогана (ВО «Батьківщина»), а партія «За майбутнє» - свого обранця Михайла Сімашкевича. Шляхом таємного голосування перевагу надали останньому. Михайла Євстафійовича підтримали 23 з 42 депутатів. Його конкурент на посаду Микола Жоган набрав 18 голосів. Один бюлетень визнаний недійсним. 

Зрозуміло, що не всім політичним «об’єднаним» силам у районі подобається прийняття такого рішення, але на відміну від їх амбітності, більшість вважає, що в районі має бути порядок і розвиток. Думаю, саме за такими критеріями вони і голосували за Михайла Євстафійовича. Сесія 25 листопада не була закінчена, а перенесена на наступну середу – саме тоді вибиратимуть заступника голови районної ради, утворюватимуть президію та комісії, внесуть проєкти регламенту. По завершенні роботи сесії Михайло Сімашкевич зазначив, що прагне об’єднати всі політичні сили, консолідувати їх та підтримувати конструктивний діалог.

Теги: Михайло Сімашкевич, районна рада, сесія райради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.