Перейти на мобільну версію сайту


08.02.2019

«МИ ГОЛОСУЄМО ЗА МОЛОДЬ!»

МельниченкоПитання молоді з кожним днем стає все актуальнішим і його піднімають як на місцевому, так і на всеукраїнському рівнях. 5 лютого на вечірньому пленарному засіданні парламентарії розглянули проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань про становище молоді в Україні на тему: «Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації» №7383.

За результатами голосування проект Постанови не набрав необхідної кількості голосів для прийняття і був відхилений.

Володимир Мельниченко ще раз підняв питання щодо молоді під час обговорення Проекту Постанови 7383 про Рекомендації парламентських слухань про становище молоді в Україні на тему: «Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації»:

«Кам'янець-Подільський – це студентське місто, і на жаль, зараз багато хто з молоді бачить своє майбутнє за кордоном, але я знаю, що настане час, коли молодь буде повертатися в Україну і розвивати нашу державу. Наше завдання – підтримати молодь і дати їй можливість розвивати свою країну і своє майбутнє. Ми голосуємо за молодь! Ми, український парламент, маємо приділяти увагу молоді і знаходити для неї час. У нас розумна та гарна молодь.

Ми, як політики, маємо зробити все для того, щоб молодь мала можливість розвивати нашу країну. Всі ми хочемо, щоб наші діти жили та навчалися в європейській сильній державі. Наше завдання, щоб стандарти європейського життя прийшли на нашу рідну землю, щоб були впроваджені у наших містах та районах задля нашої молоді. 

Молоді необхідно мати можливість реалізувати свої інтереси, щоб існували реально діючі гуртки та секції. Цьому потрібно приділяти більше часу та сил. На це звертають велику увагу мери наших міст, децентралізація теж дала поштовх цьому процесу. Я впевнений, що більшість нашої молоді – розумна, сильна, прогресивна та патріотична.
За ними наше майбутнє! Разом ми зробимо так, щоб молодь залишалась у нашій країні, щоб розбудовувала нашу державу.

Працюємо, навчаємось і багато гарних справ зробимо разом!»

Народний депутат України Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО.


Теги: Володимир Мельниченко, голосуємо за молодь

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.