Перейти на мобільну версію сайту


12.07.2019

МОЛОДЬ ТА ПОЛІТИКА – СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ БАГАТО ГАРНИХ СПРАВ ЗРОБЛЯТЬ РАЗОМ!

Мельнич-1В останню неділю червня по всій Україні відгриміли яскраві святкування та насичені програми. Кам’янець-Подільський не є винятком, тому в спільному тандемі із заходами до Дня Конституції України минули три вихідних дні.

Важливе свято, яке запроваджене в Україні у 1994 році, щороку нагадує усім, що молодь завжди була рушійником змін та ініціатив, суспільною ланкою, яка мотивує.

Діяльність молодих людей має важливий вплив на суспільство, адже цей вік (до категорії «молодь» в Україні відносять людей у віці від 18 до 35 років) дозволяє сповна реалізувати себе на благо іншим.

Люди, які отримали освіту та шукають себе і свою ланку в соціумі, стають рушійною силою змін та розвитку. Якщо говорити про Україну, то яскравим прикладом запуску механізму до оновлень систем стали студенти, які розпочали Революцію Гідності.

Тому підтримка та сприяння ініціатив молодих людей є пріоритетним у формуванні політичних планів.

Народний депутат України Володимир Мельниченко за час своєї каденції постійно підтримував комунікацію з молодим осередком округу. У 2018 році 753 тисячі гривень особистих коштів були спрямовані на допомогу: армії та учасникам АТО, громадським та соціальним організаціям, фізичним особам та розвиток спорту, відбудову храмів та на реалізацію молодіжних проектів.

Часто через брак коштів та підтримки багато перспективних та важливих ідей «вмирають» ще на початку шляху до реалізації. Але не у Кам’янці-Подільському, адже завдяки енергійній та прогресивній молоді, яка 2 роки боролась за титул «Молодіжна столиця України» вдалось обійти великі міста та привезти нагороду саме у Квітку на камені.

Громадська приймальня народного депутата регулярно опрацьовує звернення молодих активістів Кам’янеччини та шукає можливості підтримки. Адже допомога у реалізації породжує наступні та наступні ініціативи, які стають корисними для громади.

Олександр Марчук, керівник сектору «Молодіжна рада м.Кам’янця-Подільського», з нагоди Дня молоді зазначив: «Молодь міста отримала відзнаки від народного депутата України Володимира Мельниченка та міського голови Михайла Сімашкевича. Вдячний за відзнаки та гарну комунікацію між владою і молоддю міста. Завдяки цьому вдається реалізувати багато ідей».

Гуморист та капітан команди «Наш формат» у коментарі зазначає, що команда «Наш формат» залишається на цих виборах аполітичною, але дякують Володимиру Володимировичу за постійну підтримку.

Молодь та політика – спільними зусиллями багато гарних справ зроблять разом!

Прес-служба народного депутата України Володимира Мельниченка.


Теги: Володимир Мельниченко, молодь і партія

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.